کد خبر: ۵۹۷۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹
لحظه نیوز: قهرمان سابق پرتاب دیسک آسیا می‌گوید حریفان احسان حدادی در المپیک آمادگی خوبی دارند و این ورزشکار در توکیو کار بسیار سختی برای رفتن روی سکو دارد.
لحظه نیوز: قهرمان سابق پرتاب دیسک آسیا می‌گوید حریفان احسان حدادی در المپیک آمادگی خوبی دارند و این ورزشکار در توکیو کار بسیار سختی برای رفتن روی سکو دارد.

به گزارش لحظه نیوز، سلمان حسام در مورد وضعیت احسان حدادی و احتمال کسب مدال المپیک  گفت: اول که خارپاشنه بود و در آلمان عمل کرد، اکنون هم با این وضعی که می‌گوید دیسک‌کمر دارد، کارش بسیار سخت است. البته امیدوارم که مدال بدست بیاورد و پرچم ایران همیشه بالا باشد اما چند ورزشکار داریم که بالای ۷۰ متر پرتاب می‌کنند و حدادی هم باید بالای ۷۱ متر پرتاب کند تا مدال بگیرد. 

قهرمان سابق پرتاب دیسک آسیا در مورد وضعیت کلی ورزشکاران این ماده گفت: شرایط اردویی احسان حدادی خوب است چون زیر نظر مک ویلکینز تمرین می‌کند. این مربی در المپیک مونترال هم دوره من بود و با هم مسابقه دادیم. ما هم به اندازه مک هستیم اما چون چشم و ابرویش قهوه‌ای و بور است و ما مشکی، انتخابش کردند و به او دلاری حقوق می‌دهند. البته رده‌های دیگر هم مربی می‌خواهند، یعنی ما در حد مربی نوجوانان و جوانان هم نیستیم؟ در بخش زنان هم وضع این است، ژاله کاردان تنها تمرین می‌کند، در حالی که باید به او برسند تا رکورد بزند. 

حسام به بی‌توجهی مسئولان فدراسیون به پیشکسوتان اشاره و بیان کرد: خودمحوری‌های فدراسیون پیشکسوتان را به انزوا کشانده است. آقای صیامی دبیر آقای کیهانی بود و از زیر و بم فدرسیوان آگاه است، من هشت کلاس بین‌المللی در کشورهای آلمان، ایتالیا، رومانی و روسیه شرکت کرده‌ام، در رده نوجوانان و جوانان قهرمان بودم، قهرمان آسیا شدم و در چهار دوره بازی‌های آسیایی و دو المپیک شرکت کردم اما دریغ از یک تلفن، دعوت و تقدیر. حتی برای دیدن مسابقات هم یک تلفن به ما نزدند. حداقل باید نظر ما را بخواهند.

سلمان حسام: مک ویلکینز را بخاطر موی بورش انتخاب کردند و دلاری حقوق می‌دهند!

 این پیشکسوت دوومیدانی ادامه داد: هیچ احترامی به پیشکسوت نمی‌گذارند. ابراهیم نوح نژاد از بین ما رفت. او در فدراسیون کار می کرد و خیلی عاشق دوومیدانی بود، استاد و پیشکسوت همه ما محسوب می‌شد، اما یک تقدیر از او نکردند. حداقل قاب عکسی به او می دادند اما این‌کار را هم نکردند. افراد دیگری مثل رضا انتظاری هم این شرایط را داشتند.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: