کد خبر: ۵۹۷۵۲
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
کارشناس هواشناسی:
لحظه نیوز: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش سرعت وزش باد در استان خبر داد و گفت: دمای هوا طی این هفته روند افزایشی خواهد داشت.

لحظه نیوز:  کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش سرعت وزش باد در استان خبر داد و گفت: دمای هوا طی این هفته روند افزایشی خواهد داشت.

به گزارش لحظه نیوز، پیام مساعدی اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد تا اواخر هفته در ساعاتی از بعدازظهر تا حدودی به سرعت وزش باد در سطح استان و بر روی دریا افزوده خواهد شد، اما در سایر اوقات وضعیت جوی و دریایی استان به نسبت آرام پیش بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: طی این مدت، غبار محلی، گاهی وزش باد و طی صبحگاه نیز در برخی نقاط مه رقیق، از پدیده‌های غالب در سطح استان خواهد بود و دمای هوا طی این هفته روند افزایشی خواهد داشت.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: برای ساعات آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، در طول روز وزش باد و طی صبحگاه در برخی نقاط مه رقیق صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

وی بیان کرد: جهت وزش باد متغیر، غالباً شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ و در ساعاتی از بعدازظهر تا ۳۸ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

افزایش سرعت وزش باد در استان بوشهر/ هوا گرم‌تر می‌شود

مساعدی تصریح کرد: طی این مدت ارتفاع موج دریا بین ۳۰ تا ۹۰ و در ساعاتی از بعدازظهر تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: