کد خبر: ۵۹۴۹۴
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲
لحظه نیوز : سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گناوه گفت: یک خیر نیک اندیش سلامت ۲۵۰ میلیون تومان به بیمارستان امیرالمومنین (ع) این شهرستان کمک کرد.
لحظه نیوز :  سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گناوه گفت: یک خیر نیک اندیش سلامت ۲۵۰ میلیون تومان به بیمارستان امیرالمومنین (ع) این شهرستان کمک کرد.

به گزارش لحظه نیوز ، عصمت حیدری روز سه شنبه  افزود: با شروع موج جدید اپیدمی کووید ۱۹، در جهت خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم  شهرستان، بیمارستان امیرالمومنین (ع) به تجهیزات پزشکی و درمانی به منظور تسهیل در فرایند درمان بیماران نیاز داشت که با پیگیری‌های انجام شده ، ۲۵۰ میلیون تومان توسط حاج خداکرم خدری از خیران سلامت شهرستان  برای تهیه تجهیزات بخش آی سی یو  بیمارستان اهدا شد.

 وی اضافه کرد: حمایت خیران عرصه سلامت ، انگیزه قوی و مایه دلگرمی برای ارایه کمک توسط دیگر خیران و اشاعه فرهنگ اهدای کمک‌های بانیان خیر در جامعه است.

خیر گناوه‌ای ۲۵۰ میلیون تومان  به بیمارستان کمک کرد

سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه افزود: مردم می‌توانند در تماس با هیات امنای شبکه بهداشت و درمان ، شورای خیرین، رابط امور خیرین و یا مراجعه به شبکه بهدشت و درمان، کمک‌های خود را بر اساس نیازمندی‌های موجود به مجموعه بهداشت و درمان شهرستان اهدا کنند.

وی از شهروندان خواست با عمل به شیوه‌نامه‌های بهداشتی از جمله  زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از اجتماعات و دورهمی‌ها، به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در شهرستان کمک کنند و بیش از پیش یاری رسان کادر بهداشت ودرمان باشند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: