کد خبر: ۵۹۴۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶
فرمانده انتظامی دیلم مطرح کرد؛
لحظه نیوز : فرمانده انتظامی شهرستان دیلم گفت: راننده خودروی حامل کالای قاچاق که بدون توجه به دستور توقف پلیس در محور خاکی با سرعت بسیار زیاد در حال حرکت بود با تیراندازی مأموران متوقف شد.

لحظه نیوز :  فرمانده انتظامی شهرستان دیلم گفت: راننده خودروی حامل کالای قاچاق که بدون توجه به دستور توقف پلیس در محور خاکی با سرعت بسیار زیاد در حال حرکت بود با تیراندازی مأموران متوقف شد.

به گزارش لحظه نیوز ،  به نقل از پلیس بوشهر، سرهنگ رضا اسماعیلی اظهار داشت: مأموران انتظامی این فرماندهی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدام به کنترل و رصد محورهای مواصلاتی خاکی منتهی به استان خوزستان نموده و منطقه را برای جولان دادن خودروهای حامل کالای قاچاق نا امن می‌کنند.

وی افزود: مأموران پلیس حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای خاکی، به یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ که با سرعت بسیار بالا در حال حرکت بوده و در انتهای مسیرهای خاکی قصد ورود به جاده را داشت، دستور توقف می‌دهند.

شلیک پلیس به سمت یک خودرو/ راننده فوت شد

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه نوع رانندگی راننده خودرو، ظن مأموران را به قاچاق مواد مخدر معطوف کرد، خاطرنشان کرد: با وجود دستور ایست از جانب مأموران پلیس، راننده خودرو بدون توجه، با انجام حرکات خطرساز قصد زیر گرفتن یکی از نیروهای پلیس را داشته که برابر قانون بکارگیری سلاح پس از شلیک چند تیر هوایی، اقدام به هدف قرار دادن لاستیک خودروی مذکور نموده که متأسفانه به دلیل پستی و بلندی‌های جاده خاکی فوق و تغییر مسیر ناگهانی این خودرو، یک گلوله بعد از برخورد با بدنه خودرو، کمانه کرده و به راننده اصابت می‌کند.

سرهنگ اسماعیلی تصریح کرد: مأموران انتظامی سریعاً راننده را توسط تیم پزشکی اورژانس به بیمارستان انتقال می‌دهند که متأسفانه به علت شدت جراحات وارده فوت می‌کند.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: