کد خبر: ۵۹۲۷۰
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۴
لحظه نیوز : شیوع گسترده لیگ کرونا در هند باعث نگرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا از وضعیت تیم‌های شرکت کننده در مسابقات قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ شده است.
لحظه نیوز : شیوع گسترده لیگ کرونا در هند باعث نگرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا از وضعیت تیم‌های شرکت کننده در مسابقات قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ شده است.

به گزارش لحظه نیوز ، شین من گیل – معاون دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای به دبیرکل فدراسیون فوتبال هند نوشت: باتوجه به این‌که گروه E رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ به میزبانی گوآ در هند برگزار می شود، ضمن قدردانی صمیمانه از خدمات ارائه شده توسط فدراسیون فوتبال هند و کمیته برگزاری محلی و همچنین برگزاری موفقیت آمیز مسابقات، به استحضار می رساند AFC نسبت به وضعیت کرونا در هند و به خصوص افزایش موارد مثبتی که به تازگی در چند روز اخیر گزارش شده اند، بسیار نگران است. تأکید کامل AFC بر اهمیت محافظت از سلامتی و ایمنی همه باشگاه‌های شرکت کننده و نمایندگان حاضر AFC در رقابت‌هاست که همیشه باید در درجه اول قرار گیرد.

نگرانی AFC از شیوع کرونا در هند و برگزاری بازی‌های گروه پرسپولیس

لذا خواهشمندیم نسبت به استفاده از کلیه اقدامات و پروتکل‌های پیشگیرانه مطابق با آیین نامه پروتکل عملیاتی بازی های AFC در دوران شیوع کووید – ۱۹ (ویرایش ۲۰۲۱) و پروتکل های تنظیم شده توسط کمیته برگزاری مسابقات محلی، برای اطمینان از ایمنی همه ذینفعان در این مسابقات اقدام کنید. ضمن این که باید متذکر شویم باتوجه به شرایط کنونی این موضوع صرفاً منتهی به فاصله اجتماعی و حباب شیشه ای نیست و باید راه حل های سخت‌گیرانه تری لحاظ شود. همچنین یادآوری می شود توجه بیشتر برای اطمینان از بازگشت ایمن باشگاه‌های حاضر به کشورهایشان ضروری است.

معاون دبیرکل AFC در پایان از فدراسیون فوتبال هند به خاطر خدمات ارائه شده تاکنون و همچنین انجام تعهدات کامل برگزارکنندگان تشکر کرد.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: