کد خبر: ۵۹۰۸۲
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
نماینده دشتستان در مجلس:
لحظه نیوز: نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: جوانان استان بوشهر باید در اولویت اشتغال در پارس جنوبی و نیروگاه اتمی باشند.

لحظه نیوز: نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: جوانان استان بوشهر باید در اولویت اشتغال در پارس جنوبی و نیروگاه اتمی باشند.

به گزارش لحظه نیوز، ابراهیم رضایی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های خوبی در حوزه اشتغال است که باید جوانان بومی استان بوشهر در اولویت اشتغال در این صنایع باشند.

وی با تاکید بر اینکه بیکاری یکی از چالش‌ها و مشکلات مهم و اساسی در استان بوشهر است تصریح کرد: در شرایطی که جوانان استان بوشهر توان و تخصص لازم را در این زمینه دارند باید از همین جوانان استفاده شود چون هم به نفع استان است و هم به نفع این صنایع.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی در مورد اجحاف در حق جوانان استان بوشهر در استخدام نیروگاه اتمی بوشهر گفت: این موضوع را از طریق مسئولان نیروگاه اتمی و سازمان انرژی اتمی با جدیت پیگیری کردیم.

وی با اشاره به اینکه تلاش ما این بوده که اولویت با نیروهای بومی باشد اضافه کرد: با توافقات صورت گرفته مقرر شد اولویت استخدام با جوانان بومی استان بوشهر باشد و در صورتی که تخصصی در استان بوشهر وجود نداشته باشد، از دیگر استان‌ها نیرو بگیرند.

جوانان استان بوشهر دراولویت اشتغال پارس جنوبی ونیروگاه اتمی باشند

رضایی در مورد تعدیل و جذب نیرو در فاز ۱۳ پارس جنوبی نیز گفت: این فاز از مرحله ساخت وارد مرحله بهره‌برداری شده است و اولویت جذب باید با نیروهای بومی باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با نظارت جدی بر این موضوع از حق همه جوانان استان بوشهر از عسلویه و کنگان گرفته تا سایر نقاط استان و… دفاع خواهیم کرد

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: