کد خبر: ۵۸۸۶۰
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
لحظه نیوز : رئیس شورای هیات‌های مذهبی کشور گفت: با همت هیات‌های مذهبی پویش سراسری محله همدل با هدف تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در کشور اجرایی شد.
لحظه نیوز :  رئیس شورای هیات‌های مذهبی کشور گفت: با همت هیات‌های مذهبی پویش سراسری محله همدل با هدف تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در کشور اجرایی شد.

به گزارش لحظه نیوز ، نوشاد نوشادی روز جمعه به رسانه‌ها اعلام کرد: کمک و یاری رساندن به فقیران و نیازمندان جامعه از جمله برکت‌های ماه مبارک رمضان است.

وی هدف از اجرای پویش سراسری محله همدل را تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی وکمک به نیازمندان عنوان کرد.

نوشادی ادامه داد: در راستای منویات رهبر معظم انقلاب لازم است تا خیران نیک اندیش و متمکنان در کنار هیات‌های مذهبی به یاری هموطنان نیازمند خود بشتابند.

وی اظهار کرد: وضعیت سخت اقتصادی و شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مشاغل باعث شده تا سفره بسیاری از مردم کوچک و بسیاری از خانواده‌ها در تنگنا قرار گیرند.

پویش سراسری محله همدل در کشور اجرایی شد

نوشادی گفت: از خیران و کسانی که توان مالی دارند توقع می‌رود به کمک هیات‌های مذهبی، کمیته امداد، بهزیستی و دیگر نهادهای امدادی بشتابند تا ذره‌ای از دردها و مشکلات مردم نیازمند کاهش یابد.
رئیس شورای هیات‌های مذهبی کشور از دولت و مجلس نیز درخواست کرد بسته‌های غذایی و حمایتی را برای سفره‌های افطاری نیازمندان فراهم کنند.

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: