کد خبر: ۵۸۸۵۹
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
لحظه نیوز : معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری بندر بوشهر گفت: با توجه به دستورالعمل‌های ستاد پیشگیری از کرونا در استان و ابتلا برخی از کارکنان شهرداری بویژه در حوزه‌های شهرسازی شهرداری‌های مرکزی و مناطق ۱ و ۲ فعالیت شهرداری با اعمال محدودیت همراه شد.
لحظه نیوز :  معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری بندر بوشهر گفت: با توجه به دستورالعمل‌های ستاد پیشگیری از کرونا در استان و ابتلا برخی از کارکنان شهرداری به ویژه در حوزه‌های شهرسازی شهرداری‌های مرکزی و مناطق ۱ و ۲ فعالیت شهرداری با اعمال محدودیت همراه شد.

به گزارش لحظه نیوز ، علیرضا نوری روز شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: با این شرایط وزه‌های شهرسازی در شهرداری مرکزی و شهرداری مناطق ۱ و ۲ از امروز به مدت یک هفته تعطیل است.

 وی بیان کرد: همچنین در دیگر حوزه‌های شهرداری علاوه بر رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از دور کاری کارکنان در شرایط قرمز، خدماتی که به شهروندان ارائه می‌شود به صورت غیر حضوری، مجازی و عدم حضور مستقیم مراجعه کنندگان و از طریق میزخدمت انجام خواهد شد.

فعالیت شهرداری بوشهر اعمال محدودیت شد
نوری ادامه داد: از شهروندان نیز تقاضا می‌شود برای حفظ سلامتی خود و خانواده وکارکنان زحمتکش شهرداری نسبت به خودداری از مراجعه مستقیم حضوری و ارائه خدمات به صورت میز خدمت و مجازی همکاری لازم را با این شهرداری داشته باشند.
وی یادآور شد: در همین ارتباط نشست‌های حضوری لغو و نشست‌های ضروری نیز به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام خواهد شد.
نوری عنوان کرد: بخش‌های عملیاتی و اجرایی شهرداری بوشهر همچنان بدون اعمال محدودیت فعالیت خود را ادامه خواهند داد.

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: