کد خبر: ۵۸۸۵۸
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
لحظه نیوز : امام جمعه گناوه گفت: دستگاه‌های اجرایی این شهرستان به منظور تحقق شعار سال باید از تشریفات اداری دست و پاگیر برای تولیدکنندگان پرهیز کنند.
لحظه نیوز :  امام جمعه گناوه گفت: دستگاه‌های اجرایی این شهرستان به منظور تحقق شعار سال باید از تشریفات اداری دست و پاگیر برای تولیدکنندگان پرهیز کنند.

به گزارش لحظه نیوز ، حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی روز شنبه  افزود: اگر یک  کارآفرین و تولیدکننده در شهرستان گناوه نیاز به اخذ تسهیلات و مجوز داشت باید در اسرع وقت با آنان تعامل داشته باشند و در برداشتن  موانعی که ادامه کار آنان  را مختل می‌کند، برنامه‌ریزی و چاره اندیشی کنند تا  ضمن انگیزه بیشتر،  امیدوارتر شوند.

وی اظهارکرد: اگر تولید ملی را حمایت و تقویت کنیم دشمنان نمی‌توانند به اقتصاد کشور آسیبی وارد نکنند.

امام جمعه گناوه گفت: ادارات و دستگاه‌های اجرایی با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و تسهیل در فرآیند اداری در اجرای تحقق شعار سال  گام بردارند.

وی افزود: مسئولان مربوطه در شهرستان برای شناسایی موانع و فراهم کردن بستر و تسهیل در امر سرمایه‌گذارانی که قصد سرمایه‌گذاری را در منطقه دارند، کارگروهای تخصصی تشکیل دهند.

رکنی حسینی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در چندسال اخیر بنا به  به شرایط و ضرورت‌هایی که کشور با آن مواجه بوده‌است، شعارهای این سال‌ها را بر محوریت مسایل اقتصادی و تولید نام‌گذاری کرده‌است که برای تحقق آن  نیاز به همکاری و همدلی همه مسئولان نظام است.

امام جمعه گناوه: تشریفات اداری مانع پیشرفت تولیدکنندگان نشود

وی گفت: رهبر معظم انقلاب با نام‌گذاری امسال با عنوان" تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها" برای حرکت اصلی و مهم در جهت پیشبرد و رونق تولید، مسیر و نقشه راه را برای همگان ترسیم و تعیین کردند که به دور از شعارگفتن، در عملیاتی کردن آن جامه عمل بپوشانیم.

امام جمعه گناوه افزود: مسئولان استانی و شهرستانی در روند تولید و گره‌گشایی از موانع تولید به روند توسعه استان بوشهر و شهرستان شتاب بیشتری دهند.

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: