کد خبر: ۵۸۸۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۶
لحظه نیوز: فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: نیروهای مرزبانی این استان با همکاری پلیس امنیت اقتصادی استان قم، محموله کالای قاچاق به ارزش ۶۰ میلیارد ریال را در محور کاشان - قم کشف کردند.
لحظه نیوز:  فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: نیروهای مرزبانی این استان با همکاری پلیس امنیت اقتصادی استان قم، محموله کالای قاچاق به ارزش ۶۰ میلیارد ریال را در محور کاشان - قم کشف کردند.

به گزارش لحظه نیوز، سردار ول الله رضایی‌نژاد روز جمعه به رسانه‌ها اعلام کرد: با اشرافیت و هدایت اطلاعاتی مرزبانی استان، یک دستگاه کامیون حامل حجم زیادی از کالای قاچاق با همکاری پلیس امنیت اقتصادی استان قم در محور کاشان به قم شناسایی و توقیف شد.

مرزبانی بوشهر ۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف کرد

وی بیان کرد: از کامیون توقیفی که محموله قاچاق را در پشت بار خود جاساز کرده بود ۹۰۰ دستگاه گوشی همراه ساده، ۱۲۰ عدد دوربین مداربسته، ۱۳ هزار و ۹۶۰ عدد انواع قاب گوشی، ۴۰ هزار و ۸۵۰ عدد لیبل گوشی، یک هزار و ۱۴۰ عدد هندزفری، ۲هزار و ۸۲۹ قاب فرم عینک، ۲۰۰ دستگاه تبلت سامسونگ، چهار تن بادام و گردو خارجی، ۲هزار و ۸۰۰ دست قاشق و چنگال، ۲۴۵ قلم لوازم پزشکی . کشف و ضبط شده است.
فرمانده مرزبانی استان بوشهر اضافه کرد: در این عملیات راننده کامیون دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قانونی تحویل شد.

رضایی‌نژاد تاکید کرد: استمرار عملیات مشترک پلیس با سایر استان‌ها به منظور ضربه زدن به قاچاقچیان از برنامه‌های تعریف شده ونشانه همدلی و هم پوشانی نیروی انتظامی و مرزبانی است.
منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: