کد خبر: ۴۴۴۲۷
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
هنگامی که در سومین و آخرین مناظره اانتخاباتی، میزبان از ترامپ درباره اتهامات وارد شده به او مبنی بر تعرض جنسی به زنان را مطرح کرد، ترامپ در پاسخ گفت بیشتر این اتهامات رد شده اند.
پایگاه خبری انتخاب: هنگامی که در سومین و آخرین مناظره اانتخاباتی، میزبان از ترامپ درباره اتهامات وارد شده به او مبنی بر تعرض جنسی به زنان را مطرح کرد، ترامپ در پاسخ گفت بیشتر این اتهامات رد شده اند.

اما «لس انجلس تایمز» می نویسد در حالیکه ستاد انتخاباتی ترامپ این اتهامات را رد کرده، این اتهامات هنوز پا برجا هستند. «لس انجلس تایمز» نگاهی دارد به زنانی که ترامپ را به تعرض جنسی متهم کرده اند:

۱- جسیکا لیدز: او زنی ۷۴ ساله اهل نیویورک است که می گوید در اوایل دهه ۱۹۸۰ هنگامی که با ترامپ در هواپیما همسفر بوده، دونالد به او تعرض کرده است. ترامپ این اتهام را به شدت رد کرده است.

۲- ناتاشا استوینوف: وی که از نویسندگان مجله «پیپل» است می گوید در جریان مصاحبه ای که در سال ۲۰۰۵ با ترامپ داشته، ادعایی مشابه مطرح کرد. ترامپ این اتهام را نیز رد کرده است.

۳- سامر زرووس: او یکی از شرکت کنندگان در برنامه تلویزیونی ترامپ بوده و مدعی است در سال ۲۰۰۷ و در یک هتل، ترامپ چندین بار تلاش کرده بود به او تعرض کند. دونالد ترامپ مدعی است او را هیچوقت در هتلی ملاقات نکرده است.

۴- راشل کروکس: او گفته ترامپ در سال ۲۰۰۵ به او تعرض کرده است.

۵- تمپل تاگارت: او ادعا می کند ترامپ حین احوال پرسی به او تعرض کرده است.

۶- کریستین اندرسون: او مدعی است در اوایل دهه ۱۹۹۰، ترامپ در یک کلوپ شبانه به او تعرض کرده است.

۷- جیل هارث: وی می گوید ترامپ در سال ۱۹۹۷ به او تعرض کرده است.

۸- کتی هلر: او مدعی است ترامپ به زور خواسته به او تعرض کند.

۹- تاشا دیکسون: او که در سال ۲۰۰۱ برنده ملکه زیبایی آمریکا شده بود می گوید ترامپ وارد اتاق تعویض لباس آنها می شده است.

۱۰- کارنا ویرجینیا: کارنا پس از مناظره سوم به رسانه ها روی آورد و گفت ترامپ در سال ۱۹۹۸ به او تعرض کرده است.

ترامپ و سخنگوی ستاد انتخاباتی او تمام این اتهامات را رد کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: