مدیرعامل هلال احمر بوشهر:
۳ محموله امدادی از استان بوشهر به مناطق زلزله زده سی‌سخت ارسال شد

لحظه نیوز:  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: تاکنون سه محموله امدادی از استان به مناطق زلزله زده سی سخت ارسال شده است.

به گزارش لحظه نیوز، غلامرضا حاجیانی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تا کنون سه محوله کمک‌های امدادی استان بوشهر به شهر زلزله زده سی سخت ارسال شده است و در روزهای آتی نیز محموله‌های بیشتری ارسال خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: محموله اول شامل هزار بسته غذایی ۲۴ ساعته، محموله دوم شامل ۵۰۰ دست سرویس ظروف و محموله سوم شامل ۴۰۰ تخته چادر بوده است.

۳ محموله امدادی از استان بوشهر به مناطق زلزله زده سی‌سخت ارسال شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر اضافه کرد: جمعیت هلال احمر استان بوشهر آمادگی دارد تا در کنار محموله‌های امدادی کمک‌های مردمی خیرین و مردم نوع دوست استان را نیز به مناطق ارسال کنند.

وی افزود: از همه عزیزانی که قصد ارسال وسایل و کمک را دارند درخواست داریم حتماً از طریق جمعیت هلال احمر اقدام کنند چرا که همکاران مستقر ما در سی سخت پس از ارزیابی‌های دقیق و شناسایی نیازمندی‌های مردم زلزله زده اقلام مورد نیاز را در اختیار آنها قرار می‌دهند.

حاجیانی با اشاره به آماده باش کامل نیروهای ستادی و عملیاتی استان در اولین ساعات وقوع زلزله خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر استان بوشهر آمادگی دارد تا در صورت نیاز نیروهای عملیاتی و ستادی متخصص خود را نیز برای امدادرسانی به هموطنان عزیزمان در سی سخت اعزام کند.