کد خبر: ۵۸۵۲۲
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
لحظه نیوز : دادستان عمومی و انقلاب دیلم استان بوشهرگفت: باتوجه به وضعیت قرمز کرونایی شهرستان، یک داماد در پی نقض پروتکل‌های بهداشتی در مراسم عروسی به دادسرا احضار شد.
لحظه نیوز :  دادستان عمومی و انقلاب دیلم استان بوشهرگفت: باتوجه به وضعیت قرمز کرونایی شهرستان، یک داماد در پی نقض پروتکل‌های بهداشتی در مراسم عروسی به دادسرا احضار شد.

به گزارش لحظه نیوز ، محمد ضیایی روز چهارشنبه  افزود: این داماد نسبت به تهدید سلامت عمومی در راستای عدم توجه به دستورالعمل‌های ستاد پیشگیری و مبارزه با کنترل ویروس مرگبار کرونا اقدام به برپایی مراسم عروسی کرده بود.

وی اظهارکرد: هر اقدامی  که سلامت و بهداشت عمومی را به مخاطره انداخته و  موجب شیوع این ویروس شود  وفق  ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی جرم شناخته می‌شود و مجازات  یک‌سال حبس را در پی خواهد داشت.

 نقص پروتکل‌های بهداشتی باعث احضار یک داماد دیلمی به دادگاه شد

دادستان عمومی و انقلاب دیلم با  دعوت همه آحاد جامعه به رعایت  توصیه‌های بهداشتی گفت :چنانچه همشهریان از تجمع یا برگزاری مراسمی مطلع شدند ، با مرجع انتظامی تماس بگیرند.

وی بیان کرد: با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا جهت حفظ سلامت عموم با افرادی که به قوانین تمکین نکنند و به دستورالعمل‌های بهداشتی  توجه ندارند برخورد قضایی صورت می‌گیرد.

شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: