کد خبر: ۵۸۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
فرماندار دشتی:
لحظه نیوز : فرماندار دشتی گفت: انتقال آب از تنگ سدر به خورموج تا قبل از فصل تابستان انجام می شود و وضعیت آب به نسبت گذشته بهبود پیدا می کند.

لحظه نیوز :  فرماندار دشتی گفت: انتقال آب از تنگ سدر به خورموج تا قبل از فصل تابستان انجام می شود و وضعیت آب به نسبت گذشته بهبود پیدا می کند.

به گزارش لحظه نیوز ، عبدالله نادری عصر سه‌شنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات آب شهرستان دشتی از تلاش‌های مجموعه آب استان و شهرستان تقدیر کرد و بر ضرورت مشارکت شهرداران و دهیاران در جهت رفع مشکل آب تاکید کرد.

وی افزود: با توجه به اهمیت آب در اعتبارات سال جاری نگاه ویژه‌ای به این موضوع خواهد شد و تلاش داریم اعتبارات لازم برای نوسازی و توسعه شبکه‌ها تخصیص داده شود.

نادری بر ضرورت تسریع در ساخت مخزن چاوشی و گلستان تاکید کرد و ادامه داد: زمان بندی توزیع آب در سطح روستاها با هماهنگی بخشداران انجام شود و مردم باید در جریان قرار آن قرار بگیرند.

وی خاطر نشان کرد: همه باید تلاش کنند تا مشکلات آب مردم به حداقل برسد و در این راستا نباید از هیچ تلاشی دریغ بورزیم.

انتقال آب از تنگ‌سدر به خورموج قبل از تابستان انجام می‌شود

فرماندار دشتی گفت: انتقال آب از تنگ سدر به خورموج تا قبل از تابستان انجام می‌شود و وضعیت آب به نسبت گذشته بهبود پیدا می‌کند.

نادری با بیان اینکه دو چاه جدید احداث و چندین چاه نیز در نقاط مختلف شهرستان کف شکنی می‌شود، خاطر نشان کرد: مردم در صورت هر گونه مشکل با سامانه ۱۲۲ تماس بگیرند تا در اسرع وقت مشکلشان حل شود.

وی همچنین بر ضرورت تسریع در رفع مشکل آب روستای بن بید تاکید کرد.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: