کد خبر: ۵۸۵۰۸
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
مدیرکل ثبت احوال بوشهر:
لحظه نیوز : مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: تاکنون کارت ملی هوشمند برای ۹۰ درصد متقاضیان در استان بوشهر صادر شده و ۱۰ درصد کارت‌ها هنوز باقی مانده است.

لحظه نیوز :  مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: تاکنون کارت ملی هوشمند برای ۹۰ درصد متقاضیان در استان بوشهر صادر شده و ۱۰ درصد کارت‌ها هنوز باقی مانده است.

به گزارش لحظه نیوز ، اسکندر پاسالار اظهار داشت: در راستای ثبت‌نام و صدور کارت ملی هوشمند در استان بوشهر تلاش گسترده‌ای صورت گرفته است تا بتوانیم رضایتمندی مردم را جلب کنیم.

وی با اشاره به اهمیت بالای کارت ملی هوشمند برای دریافت خدمات خصوصاً در حوزه دولت الکترونیک، اضافه کرد: کارت هوشمند ملی راه ورود به دولت الکترونیک است که با دریافت آن خدمات دهی به مردم راحت‌تر می‌شود.

پاسالار به جایگاه دوم استان بوشهر در اجرای برنامه‌های کارت ملی هوشمند اشاره کرد و افزود: از ابتدای شروع طرح کارت ملی تا امروز، پوشش ۱۰۰ درصدی کارت هوشمند ملی را در استان داشته‌ایم.

کارت ملی هوشمند برای ۹۰ درصد متقاضیان در استان بوشهر صادر شد

مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر با اشاره به ثبت‌نام بیش از ۷۷۵ هزار نفر واجد شرایط برای دریافت کارت ملی در استان، ادامه داد: بیش از ۹۰ درصد کارت‌ها صادر شده و تنها ۱۰ درصد کارت‌های ملی هنوز صادر نشده است.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: