کد خبر: ۵۸۴۹۵
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵
مدیر آموزش و پرورش دیلم:
لحظه نیوز: مدیر آموزش و پرورش دیلم استان بوشهر گفت: تمامی فرهنگیان این شهرستان با رویکردی خیرخواهانه در طرح سراسری پویش " آجر به آجر" مشارکت گسترده کرده‌اند.
لحظه نیوز:  مدیر آموزش و پرورش دیلم استان بوشهر گفت: تمامی فرهنگیان این شهرستان با رویکردی خیرخواهانه در طرح سراسری پویش " آجر به آجر" مشارکت گسترده کرده‌اند.

به گزارش لحظه نیوز، محمدمهدی محسنی افزود: پویش آجر به آجر  فرصت انجام مسئولیت اجتماعی تک‌تک افراد جامعه را با هدف افزایش آگاهی و جلب مشارکت داوطلبان به ویژه فرهنگیان در امر مدرسه‌سازی مهیا می‌سازد.
وی بدون اشاره به شمار فرهنگیان و مبلغ مشارکت آنها یادآورشد: این پویش  فرصتی برای همه اقشار جامعه فراهم کرده تا با کمترین مبلغ و حتی پرداخت هزینه یک آجر  جذب حداکثری خیرین را داشته باشد.

محسنی گفت: دراین طرح می‌توان از ظرفیت مردمی و مشارکت خرد در زمینه ساخت و توسعه فضاهای آموزشی استفاده کرد که این مهم باید به عنوان یک فرهنگ اجتماعی بین همه اقشار جامعه ترویج شود.

وی بیان کرد:  امیدواریم همانطور که  مردم بخصوص خیرین این شهرستان در کارهای نیکوکارانه سرآمد بوده‌اند در این پویش سراسری شاهد حضور حداکثری آنها در این عرصه و الگویی برای سایر شهرستان‌ها باشیم.

تمامی فرهنگیان دیلم در پویش طرح آجر به آجر شرکت کردند
تمامی فرهنگیان دیلم در پویش طرح آجر به آجر شرکت کردند

مدیر آموزش و پرورش دیلم  گفت: سایت طرح آجر به آجر، به نشانی www.ajorBajor.ir جهت تسهیل و  دسترسی خیرین  طراحی شده است که طی فرآیندی از جمله  انتخاب مبلغ مورد نظر، در صورت تمایل ذکر نام و یا بارگذاری تصویر نیکوکار ، می توانند شرکت کنند.

پویش  آجر به آجر با مشارکت جامعه خیرین مدرسه ساز و با هماهنگی سازمان نوسازی کشور به منظور ساخت یا تجهیز مدارس تشکیل شده است.

سایت آجر به آجر و سامانه #۲۴* امکان دریافت کمک های مردمی به صورت آنلاین را فراهم آورده است تا مشارکت همه مردم در این پویش آسان‌تر شود.

شهرستان دیلم در منتهی الیه شمال استان بوشهر واقع است و خیرین آن در کارهای عام المنفعه از جمله در حوزه آموزشی و سلامت زبانزد و پیشگام هستند.

منبع: ایرنا
برچسب ها: لحظه نیوز ، مدارس ، بوشهر
نام:
ایمیل:
* نظر: