کد خبر: ۵۸۳۱۵
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۸
لحظه نیوز: دیدار معاون بهداشت و درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور با استاندار بوشهر
لحظه نیوز: دیدار معاون بهداشت و درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور با استاندار بوشهر

به گزارش لحظه نیوز، جمعیت هلال احمر استان بوشهر دکتر فرید مرادیان معاون بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور به همراه مدیر عامل و معاونت بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان با دکتر عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر دیدار و گفتگو کردند.

دکتر فرید مرادیان گفت : امروزه جمعیت هلال احمر با وجود تحریم ها و کمبود امکانات ، توانسته است تسکینی جهت  آلام بشری را در حوادث برای مردم به ارمغان بیاورد و حمایت داخلی از تامین لوازم درمانی و دارویی می تواند در حوادث ها به سرعت عمل کند.

معاون بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور ادامه داد : در مبحث درمانی در حوادث یکی از ملزومات مهم تامین دارو های خاص است که در صورت بحران ، اقلام ضروری کمیاب می شود و این بخش عملیات درمانی ما را با مشکل مواجهه میکند و در این مبحث خواستار همکاری شما درباره صدور مجوز های لازم جهت تامین داروهای خاص در داروخانه جمعیت هلال احمر استان باشیم.

 دکتر عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر ضمن قدردانی از تلاش های بی وقفه جمعیت هلال احمر در سال گذشته  اظهار داشت: با جدیت پیگیر این مسئله هستیم و با اقدامات  انجام شده  در حال رایزنی با وزارت بهداشت برای صدور مجوز های لازم و تامین داروهای خاص و مورد نیاز هم استانی ها در داروخانه جمعیت هلال احمر استان بوشهر هستیم.
لازم به ذکر است معاون بهداشت ، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور و هیئت همراه جهت بازدید یک روزه امروز صبح چهارشنبه یازدهم فروردین ماه ۱۴۰۰ وارد استان بوشهر شده اند.
معاون بهداشت و درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور با استاندار بوشهر دیدار و گفت و گو کرد
نام:
ایمیل:
* نظر: