کد خبر: ۵۷۹۲۰
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴
لحظه نیوز : رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در سال جدید برای دومین نوروز متوالی گشت دریایی سواحل این استان به دلیل شرایط کرونایی تعطیل است.
لحظه نیوز :  رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در سال جدید برای دومین نوروز متوالی گشت دریایی سواحل این استان به دلیل شرایط کرونایی تعطیل است.

به گزارش لحظه نیوز ، روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر چهارشنبه به نقل از حجت خسروی  اعلام کرد: با توجه تصمیم ‏های لحاظ شده امسال شناورها و قایق‌ها هیچگونه فعالیت گردشگری تفریحی در استان بوشهر نخواهند داشت.

وی بیان کرد: اما امسال با وجود تمام تمهیدات انجام شده بخاطر شرایط خاص ناشی از کرونا گشت ‏های دریایی در سواحل استان بوشهر انجام نمی‏‌شود.

خسروی ادامه داد: دراین زمینه و با هدف حفظ سلامت همشهریان و هم استانی‏ ها مقرر شده هیچگونه فعالیت گردشگری و تفریحی دریایی انجام نگیرد.

گشت‌‏های دریایی سواحل بوشهر در نوروز تعطیل است

وی افزود: یک سری قایق ‎ها نیز در سواحل بوشهر هستند که در عمده ایام سال فعالیت دارند که با دریابایی هماهنگی لازم انجام شده تا از فعالیت آنها جلوگیری شود.

خسروی اظهار داشت: باتوجه به اینکه در ایام عید نظارتی بر فعالیت قایق ‎ها وجود ندارد به طور طبیعی ایمنی تردد آنها نیز پایین است که شهروندان باید در این زمینه هوشیاری لازم را داشته باشند تا سلامت آنها به خطر نیفتد.

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: