کد خبر: ۵۷۲۲۴
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
استاندار بوشهر:
لحظه نیوز: استاندار بوشهر، ساخت بیمارستان ۱۱۰ تخت خوابی شهدای هسته‌ای در مدت ۳.۵ سال را اقدامی بی‌نظیر دانست و گفت: همه ظرفیت‌ها برای تکمیل پروژه انتقال آب به جم به کار گرفته می‌شود.

لحظه نیوز: استاندار بوشهر، ساخت بیمارستان ۱۱۰ تخت خوابی شهدای هسته‌ای در مدت ۳.۵ سال را اقدامی بی‌نظیر دانست و گفت: همه ظرفیت‌ها برای تکمیل پروژه انتقال آب به جم به کار گرفته می‌شود.

به گزارش لحظه نیوز، عبدالکریم گراوند صبح چهارشنبه در نشست کمیته توسعه مدیریت بوشهر با قدردانی از تلاش مدیران ستادی و کارشناسان دفاتر مختلف در بخش‌های مختلف اظهار داشت: برنامه ریزی و داشتن نظم پیش شرط مهم برای توسعه در بخش‌های مختلف است، لذا سازمان بدون نظم و برنامه ریزی به هیچ پیشرفتی نمی‌رسد.

وی تاکید کرد: اگر بخواهیم مسیر توسعه را دنبال کنیم باید نظم و انضباط را سرلوحه کار خود قرار دهیم و در این زمینه استانداری باید الگوی سایر دستگاه‌های اجرایی باشد.

استاندار بوشهر بیان کرد: وجود نظام ارزیابی کارآمد در کشور ضروری است، با بررسی و ارزیابی اقدامات صورت گرفته می‌تواند به ادامه روند توسعه و پیشرفت امیدوار بود.

گراوند گفت: اساسی‌ترین وظیفه استانداری به عنوان یک نهاد حاکمیتی، ایجاد امنیت و آرامش در جامعه است و در این مدت تلاش و همت خود را برای این منظور به کار گرفتیم.

همه ظرفیت‌ها برای تکمیل پروژه انتقال آب به جم استفاده می‌شود

وی ادامه داد: در حوزه عمرانی در استان اقدامات بسیار خوبی انجام شد و برخی از اقدامات در کشور بی سابقه بود، نمونه آن ساخت بیمارستان ۱۱۰ تخت خوابی شهدای هسته‌ای در مدت ۳.۵ سال بود.

گراوند افزود: یکی از کارهای بزرگی که در استان در حال انجام است و با تکمیل آن معجزه‌ای صورت خواهد گرفت، پروژه انتقال آب به شهر جم است و تلاش می‌کنیم این پروژه حیاتی را به سرانجام برسانیم.

استاندار بوشهر تاکید کرد: اقدامات انجام شده در استان در سخت‌ترین شرایط مالی قابل قیاس با شرایط مالی مطلوب گذشته نیست، لذا مستندسازی از این اقدامات یک ضرورت است.

در این نشست فرمانداری‌های تنگستان، دشتی و جم به عنوان فرمانداری‌های برتر در ارزیابی عملکرد استانداری تجلیل شدند.

مدیران کل امور بانوان و خانواده، مدیریت بحران و دفتر برنامه ریزی و تحول اداری استانداری به عنوان دفتر نمونه استانداری معرفی و از ایشان تقدیر شد.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: