کد خبر: ۵۷۱۵۹
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
کارشناس هواشناسی:
لحظه نیوز: کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: سامانه بارشی از فردا وارد استان بوشهر می‌شود و روزهای پایانی هفته شاهد تقویت آن خواهیم بود.

لحظه نیوز:  کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر گفت: سامانه بارشی از فردا وارد استان بوشهر می‌شود و روزهای پایانی هفته شاهد تقویت آن خواهیم بود.

به گزارش لحظه نیوز، پیام مساعدی  اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد طی هفته جاری در اغلب ساعات با وزش بادهای شمالی بر روی دریا، خلیج فارس به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود.

وی اضافه کرد: از فردا با ورود تدریجی سامانه ناپایدار جو به استان و تقویت آن از عصر روز چهارشنبه و طی روز پنجشنبه، وقوع بارش پراکنده باران، گاهی رگبار و رعد و برق در سطح استان پیش بینی می‌شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: از فردا آسمان استان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات وزش باد، گاهی افزایش ابر با احتمال بارش پراکنده باران در برخی نقاط بخصوص بر روی دریا و طی صبحگاه در برخی نقاط مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

سامانه بارشی از فردا وارد استان بوشهر می‌شود

وی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد غالباً شمال غربی تا شمالی با سرعت ۱۰ تا ۳۶ و روی دریا در برخی ساعات ۱۲ تا ۴۲ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

مساعدی بیان کرد: ارتفاع موج ۶۰ تا ۱۲۰ و در فراساحل ۹۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: