کد خبر: ۵۶۹۰۷
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
دبیر هیات والیبال استان بوشهر:
لحظه نیوز: دبیر هیات والیبال استان بوشهر گفت: این استان برای میزبانی تورهای ۲ و ۳ ستاره بین‌المللی والیبال ساحلی نیازمند حمایت‎های فدراسیون است.
لحظه نیوز: دبیر هیات والیبال استان بوشهر گفت: این استان برای میزبانی تورهای ۲ و ۳ ستاره بین‌المللی والیبال ساحلی نیازمند حمایت‎های فدراسیون است.

به گزارش لحظه نیوز، عادل کشاورز افزود: این استان بتازگی رقابت‌‎های تور ملی ۲ ستاره والیبال ساحلی کشور را در شهرهای بوشهر و گناوه میزبانی کرد که با رضایت حداکثری شرکت‎ کنندگان همراه شد.

وی بیان کرد: این دوره از رقابت‌‏ها دستاوردهای بسیار خوبی برای استان بوشهر داشت زیرا با حضور مربی تیم ملی والیبال ساحلی کلاس آموزشی این رشته در این استان برگزار شد.

کشاورز ادامه داد: در بحث زیرساختی پیگیری لازم برای احیای زمین والیبال ساحلی شهرداری بوشهر انجام شد که تحقق این مهم گامی بسیار ارزشمند در راستای رونق والیبال ساحلی این استان است.

بوشهر برای میزبانی رویدادهای بین‌المللی والیبال نیازمند حمایت است

وی افزود: در استان بوشهر ظرفیت‌‏های خوبی در زمینه والیبال وجود دارد که شکوفایی آنها این استان را تبدیل به یک قطب والیبال خواهد کرد.

کشاورز یادآور شد: در این زمینه جمع آوری بانک اطلاعاتی مربیان و داوران والیبال سالنی و ساحلی استان آغاز شده‌است که در ترسیم چشم انداز مطلوب در رشته والیبال نقش بسزایی ایفا می‎‌کند.

وی عنوان کرد: استان بوشهر سال گذشته در رشته والیبال حدود ۹ هزار بیمه شده داشت که شیوع کرونا این شمار را به ۲ هزار و ۵۰۰ نفر کاهش داده‌است.

کشاورز عنوان کرد: شمار باشگاه‌‍ ‎های فعال استان بوشهر در رشته والیبال ۴۹ باشگاه فعال است.

وی ادامه داد: در دور جدید فعالیت هیات والیبال استان بوشهر انتخاب و گزینش افراد متخصص با سوابق ورزشی، اجرایی و مدیریتی و تحصیلات عالی در پست‌های کلیدی محقق و در این زمینه کمیته‌های استان متشکل از افراد صاحب نظر و متخصص سه تا پنج نفره (آقایان و بانوان) تشکیل شده‌است.

کشاورز اظهار داشت: تجلیل از شماری از پیشکسوتان، کادر درمان استان بوشهر، برگزاری وبینار آموزشی تغذیه، اعزام دو تیم والیبال ساحلی به مسابقات قهرمانی کشور، میزبانی دو دوره مربیگری ساحلی بانوان درجه ۲ در شهرستان بوشهر، اعزام سه داور بانوی استان در کلاس بازآموزی داوری ساحلی کشور، تصویب پروتکل بهداشتی و ابلاغ به باشگاه‌ها و روسای شهرستان‌ها برای بازگشایی سالن‌های ورزشی از جمله اقدام‌های صورت گرفته برای سال جاری است.

وی با قدردانی از فعالیت‌های هیات‌های والیبال استان در دوره‌های گذشته افزود: از جمله برنامه‎‌های در دستور کار هیات کنونی نیز می‎‌توان به پیگیری برای دریافت مجوزهای برگزاری کلاس‌های مربیگری و داوری درجه ۳ (آقایان و بانوان)، کلاس های ارتقای مربیگری و داوری درجه ۲ (آقایان و بانوان) کلاس‌های آموزشی تخصصی والیبال، برنامه‌ریزی و جذب حامی مالی برای شرکت تیم‌های بانوان و آقایان در لیگ‌های معتبر کشوری(سالنی و ساحلی)، فعال کردن باشگاه‌های غیر فعال و احیای باشگاه‌های ریشه دار، میزبانی اردوهای تیم‌های ملی سالنی و ساحلی (آقایان و بانوان) اشاره کرد.

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: