کد خبر: ۵۶۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
لحظه نیوز: رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر نمایشگاه سربندهای ماه در بوشهر گشایش یافت.

لحظه نیوز:  رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر نمایشگاه سربندهای ماه در بوشهر گشایش یافت.

به گزارش لحظه نیوز، امید پارسایی فر صبح سه‌شنبه در حاشیه نمایشگاه سربندهای ماه اظهار داشت: این نمایشگاه با ارائه آثاری از محمد علی نادری تا ۱۹ بهمن از ساعت ۹ الی ۱۳ در نگارخانه سوره مهر دایر است.

وی با اشاره به سطح تولید این طراحی‌ها اظهار داشت: آثار از نظر تکنیک خلق اثر دارای سطح بالایی است که باعث شده که در شهرهای تهران و قم نیز که بخشی از آنها به نمایش درآمد مورد استقبال قرار بگیرد.

پارسایی فر با تاکید بر اینکه پرتره این شهدا علاوه بر دارا بودن ارزش‌های هنری به مفاهیم تاریخی و نوع شخصیت این شهدا ارتباط دارد تصریح کرد: این آثار توسط جوانی خلق شده که سال‌های دفاع مقدس را تجربه نکرده است و اینکه امروز احساس وظیفه کرده و با چنین پشتکاری چهره قهرمانان ملی و استان را در سطحی بالا خلق کرده نشان دهنده ارتباط قلبی این هنرمند با موضوع است.

نمایشگاه سربندهای ماه در بوشهر گشایش یافت

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در رابطه با نمایشگاه سربندهای ماه خاطرنشان کرد: این‌که یک جوان دهه هفتاد با توجه به ظرفیت هنر، انتقال اصیل‌ترین معارف مانند جهاد و شهادت به میدان می‌آیند و تلاش می‌کند که چنین آثار فاخری تولید کنند، خصوصاً از شهدای استان بوشهر یک سرمایه ارزشمندی انسانی و اجتماعی است که ما باید آن را قدر بدانیم و در کنار خلق این آثار، ارزشمندی شهدای استان به دنیا نشان دهیم.

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری افزود: برخورداری از ظرفیت‌های چنین جوانان هنرمندی به همت حوزه هنری استان بوشهر ارزشمند و قابل‌تقدیر است.

وی در ادامه یادآور شد: هر چه نهادهای فرهنگی ما به سمت عرضه معارف اصیل انقلابی حرکت کنند در گام دوم انقلاب پرچم اسلام را بهتر می‌توانند بلند نگه‌دارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در پایان از محمدعلی نادری برای خلق این آثار تشکر و قدردانی کرد.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: