کد خبر: ۵۶۳۵۱
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
لحظه نیوز: سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری گفت: هر زمان نقدینگی وزارت ورزش تامین شود، یک میلیارد را برای تکمیل ساختمان فدراسیون پرداخت می کنند.
لحظه نیوز: سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری گفت: هر زمان نقدینگی وزارت ورزش تامین شود، یک میلیارد را برای تکمیل ساختمان فدراسیون پرداخت می کنند.

 به گزارش لحظه نیوز، افشین داوری  درباره اینکه یک میلیارد توسط وزارت ورزش برای راه اندازی مجدد پروژه جدید ساختمان فدراسیون پرداخت می شود یا خیر، بیان کرد: وزیر با نظر مساعدی که داشت دستور پرداخت آن یک میلیارد را داده است و ما هم پیگیر هستیم تا سریع تر محقق شود و پروژه را دوباره فعال کنیم. با توجه به دستور وزیر هر زمان که نقدینگی وزارت ورزش تامین شود، پرداخت پول به ما هم قطعا انجام می شود.
 او افزود: پول که پرداخت شود باید مطالبات پیمانکار را بپردازیم و  بخشی از کار را نیز فعال کنیم. البته در این مدت با پیمانکار، ناظر  و خزانه دار جلساتی داشتیم اما هنوز توافقی برای شروع مجدد کار نداشتیم. با این حال تلاشمان بر این است که هر چه زودتر کار را آغاز کنیم

* مشکلی از لحاظ رعایت پروتکل ها نداریم

داوری در پاسخ به این پرسش که با توجه  به آغاز اردوها  در کمپ تیم ملی  و اینکه فدراسیون هم از خرداد ماه حدود شش اتاق کمپ را گرفته است، این وضعیت از لحاظ شیوع ویروس کرونا نگران کننده نیست، تصریح کرد: ما اردوها را کاملا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می کنیم و تعداد نفرات دعوت شده مطابق با تعداد اتاق ها است و مشکلی از این لحاظ نداریم. حتی برای اینکه مشکلی به وجود نیاید اردوی جوانان و پارا دوچرخه سواری در سبزوار برگزار می شود. گیلان هم اعلام آمادگی کرده که اردوی پیست را برگزار کند. استان های دیگر نیز با ما ارتباط دارند و اعلام آمادگی برای برگزاری اردوها کرده اند اما به دلیل  اهمیت داشتن رعایت پروتکل های بهداشتی، سخت گیرانه تر عمل می کنیم و با استان هایی که شرایط لازم را داشته باشند، هکاری می کنیم.

فدراسیون دوچرخه سواری ۸ ماه خانه به دوش!/ داوری: پیگیر فعالیت مجدد پروژه ساختمان هستیم

* ماجرای تست دوپینگ دو دوچرخه سوار عجولانه منتقل شد

سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در مورد اینکه دو ملی پوش دیر تست دوپینگ دادند و این مسئله ایجاد حاشیه کرد، گفت: در  ورزش بحث رقابت حواشی را برای خود دارد و این طبیعت ورزش است. برخی ها هم عجولانه مسائل را انتقال دادند. وادا اصولی مشخص کرده که همه داریم از آن تبعیت می کنیم. اردوها که آغاز شود ما زمان، مکان و اسامی نفرات را به نادو اعلام می کنیم و همه ورزشکاران هم می دانند ناظر می آید، اگر نباشند تخلف محسوب می شود. در مورد آن دو نفر هم ناظران می دانستند کجا هستند و در نهایت هم تست دادند. اما این مسئله به گونه ای منتقل شد که باعث دل نگرانی برخی دوستداران دوچرخه سواری شده بود. در کل مشکلی نبود و همه دوچرخه سواران هم تست دادند و ناظران هم شکواییه ای نداشتند.
*برای آغاز ثبت نام کاندیداها ابلاغی دریافت نکرده ایم

داوری در مورد زمان آغاز ثبت نام از کاندیداها نیز گفت: ما تابع وزارت ورزش هستیم و  هر زمان به ما ابلاغ کنند، کارا را شروع می کنیم. هنوز چیزی در این مورد به ما ابلاغ نشده است.  

* تورنمنت هایی را برای آمادگی جهت حضور در المپیک پیش بینی می کنیم  

او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه فدراسیون از لحاظ مالی امکان اعزام تیم را به قهرمانی آسیا دارد یا خیر، تصریح کرد: اخیرا کمکی را از وزارت ورزش  اخذ کردیم و با آن بخشی از مطالبات پرداخت می شود و بخشی دیگر برای اردوها و حتی اعزام به مسابقات آینده هزینه می شود. بعید است مشکلی برای حضور در مسابقات داشته باشیم. حتی به مربیان گفتیم برای سهمیه المپیک چند تورنمنت خوب در دنیا در نظر بگیرند تا بتوانیم یکی، دو نفر از رکابزنان را اعزام کنیم. امیدوارم سرویس خوبی بدهیم تا رکابزن ایران با آمادگی خوبی در المپیک شرکت کند. من با ورزشکاران در ارتباط هستم و هفته آینده قرار است با فرانک پرتوآذر جلسه ای داشته باشم تا در مورد برنامه هایش صحبت کنیم.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: