کد خبر: ۵۶۱۰۱
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
رئیس مجمع خیرین سلامت گناوه:
لحظه نیوز: امام جمعه و رئیس مجمع خیرین سلامت گناوه گفت: ساختمان جدید آزمایشگاه مرکزی این شهرستان با ۱۵ میلیاردریال توسط یک خیر و با هماهنگی و مشارکت موسسه خیریه امام حسین (ع) به مدت هفت ماه احداث و تکمیل می‌شود.
لحظه نیوز:  امام جمعه و رئیس مجمع خیرین سلامت گناوه گفت: ساختمان جدید آزمایشگاه مرکزی این شهرستان با ۱۵ میلیاردریال توسط یک خیر و با هماهنگی و مشارکت موسسه خیریه امام حسین (ع) به مدت هفت ماه احداث و تکمیل می‌شود.

به گزارش لحظه نیوز، حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی روز سه شنبه در بازدید از این پروژه خیرساز افزود: باتوجه به اینکه ساختمان فعلی آزمایشگاه مرکزی گناوه در شبکه بهداشت و درمان، فرسوده و قدیمی است، مجمع خیرین سلامت پیگیری لازم برای احداث یک ساختمان جدید را با همت یک خیر و موسسه خیریه امام حسین (ع) در دستور کار خود قرار داد و اجرایی کرد.

وی اظهارکرد: یکی از کارهای بسیار خوب  و ارزشمند در سطح این شهرستان ساخت و ساز در حوزه سلامت است که مجمع خیرین آن را باهدف برطرف کردن کمبودها و ارتقای زیرساخت‌های بهداشت و درمان بجد پیگیری کرده‌است و  احداث آزمایشگاه مرکزی یکی از آنها است.

وی گفت: مجمع خیرین سلامت برنامه و پروژه‌های دیگری را در دست اجرا دارد که بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

خیر سلامت، ساختمان آزمایشگاه مرکزی گناوه را می‌سازد

سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گناوه گفت: خیران شهرستان از جمله موسسه خیریه امام حسین (ع) همواره در کارهای عام‌المنفعه بویژه در عرصه سلامت منشا خدمات و برکات زیادی است و تاکنون در احداث و اتمام سه خانه بهداشت روستایی مشارکت داشته است.
عصمت حیدری افزود: به دلیل افزایش جمعیت شهرستان گناوه و شمار مراجعه کنندگان به آزمایشگاه مرکزی در ساختمان قدیمی، این واحد پاسخگوی نیاز منطقه نبود و  احداث ساختمان جدید ضرورت داشت.

وی بیان کرد: ساختمان جدید آزمایشگاه مرکزی گناوه در ۲ طبقه به مساحت ۴۰۰ مترمربع در مجموعه این شبکه احداث می‌شود.
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان گناوه گفت: آزمایشگاه مرکزی در مجموعه شبکه بهداشت و درمان گناوه مستقر است و همه آزمایش‌های سطح ۱ و۲ را با نرخ دولتی انجام می‌دهد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: