کد خبر: ۵۶۰۳۸
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
لحظه نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان دشتستان شنبه 27 دی ماه در آیین تودیع و معارفه رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان گفت: مرحوم علی پورجم مردی نمونه و الگو بود که در اموراتی که به او محول می شد تمام تلاش خود را به کار می گرفت تا بتواند آن کار را به نحو احسن انجام دهد.
لحظه نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان دشتستان شنبه 27 دی ماه در آیین تودیع و معارفه رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان گفت: مرحوم علی پورجم مردی نمونه و الگو بود که در اموراتی که به او محول می شد تمام تلاش خود را به کار می گرفت تا بتواند آن کار را به نحو احسن انجام دهد.

به گزارش لحظه نیوز، محمد علی کمارج حاجی اظهار کرد: در این مدت به دنبال فردی بودیم که بتواند فعالیت هایی که مرحوم علی پورجم در ورزش های روستایی و بومی و محلی انجام می داد را انجام دهد. با توجه به نوع فعالیت اجتماعی جناب ارسطو قائدی، ایشان را برای این سمت انتخاب کردیم.

کمارج با اعلام اینکه در این شهرستان شاهد پیشرفت های خوبی در خصوص بازیهای روستایی و بومی و محلی هستیم ادامه داد: در ایجاد خانه های ورزش روستایی نیز اتفاقات بسیار خوبی در سطح شهرستان رخ داده است. اکنون نیز زمینه بسیار خوبی برای خانه های ورزش روستایی فراهم شده که همت بخشداران و دهیاران را می طلبد تا مکانی جهت ورزش خانه روستایی در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار دهند.

تودیع و معارفه رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان برگزار شد+ تصاویر

رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان بوشهر در این مراسم عنوان کرد: با توجه به سابقه مرحوم علی پورجم در فعالیت های فرهنگی، او را به عنوان ریاست هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان انتخاب کردیم، فعالیت و تلاش مرحوم پورجم بسیار خوب بود، به همین دلیل امروز که ارسطو قائدی این سمت را عهده دار می شود مسئولیت سنگینی بر عهده دارد.

سعید اسماعیلی با اعلام اینکه تاکنون 125 خانه ورزش روستایی در استان افتتاح شده است ادامه داد: از این آمار 29 خانه ورزش در شهرستان دشتستان است که ان شالله در 22 بهمن ماه نیز 22 خانه ورزش روستایی در استان افتتاح خواهد شد.

رئیس جدید هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان ارسطو قائدی عنوان کرد: امروز برای من روز سختی است، اگر رئیس قبلی این هیات فرد غریبه ای بود پذیرفتن این مسئولیت برایم آسان بود اما واقعا بجای مرحوم پورجم رفتن برایم سخت است، اما این قول را به خانواده بزرگوار پورجم می دهم که تا روزی که در این جایگاه هستم راه مرحوم علی پورجم را ادامه دهم.

بر اساس این گزارش، خانواده مرحوم علی پورجم ضمن تبریک به ارسطو قائدی برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی در سمت جدید کردند.

گفتنی است در این مراسم توسط رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان و اداره ورزش و جوانان دشتستان از خانواده مرحوم علی پورجم تقدیر  شد و ارسطو قائدی به عنوان رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان منصوب شد.

تودیع و معارفه رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان برگزار شد+ تصاویرتودیع و معارفه رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان برگزار شد+ تصاویرتودیع و معارفه رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان برگزار شد+ تصاویرتودیع و معارفه رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان برگزار شد+ تصاویرتودیع و معارفه رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان برگزار شد+ تصاویر

تودیع و معارفه رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان برگزار شد+ تصاویرتودیع و معارفه رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان برگزار شد+ تصاویرتودیع و معارفه رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان برگزار شد+ تصاویرتودیع و معارفه رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دشتستان برگزار شد+ تصاویر

نام:
ایمیل:
* نظر: