کد خبر: ۵۵۹۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
لحظه نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: مردم بویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید براحتی به مسئولان دسترسی داشته باشند و ارتباط بین مردم و مسئولان هیچ گاه نباید کم‌رنگ شود.
لحظه نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: مردم بویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید براحتی به مسئولان دسترسی داشته باشند و ارتباط بین مردم و مسئولان هیچ گاه نباید کم‌رنگ شود.

به گزارش لحظه نیوز، محمد تقی ایرانی روز چهارشنبه در دیدار با خانواده شهیدان محمد رضا و غلامرضا شجاعی افزود: سهم خانواده شاهد و ایثارگر در معادلات تصمیم‌گیری‌ها اندکی فراموش شده در همین ارتباط  تلاش می‌شود هر جا سهمی از این خانواده بزرگ انقلاب اسلامی وجود دارد، استحقاق شود.

وی ادامه داد: شهدای دوران دفاع مقدس قهرمانان ملی هستند و رسالت همه ما به پاسداشت خون آنها، احترام به خانواده شهدا و ایثارگران به عنوان نماد عزت در جامعه است. 

ایرانی یادآور شد: شهیدان این آب و خاک به دنیا ثابت کردند از راه نظامی نمی‌توان به کشور ایران آسیب وارد کرد به همین دلیل است که امروز دشمن از راه تحریم، مسموم کردن فضای داخلی و رسانه‌ها در صدد ایجاد ناامنی درکشور است.

معاون استاندار بوشهر: ارتباط میان مردم و مسئولان نباید کم‌رنگ شود

وی با تاکید بر ضرورت سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران ادامه داد: شهدای دوران دفاع مقدس  وحدت، انسجام  و همدلی را برای  جامعه به ارمغان آوردند.

ایرانی اضافه کرد:  جامعه باید یاد بگیرد خانواده شهدا و ایثارگران ارزش دارند چون همین بزرگ مردان بودند که با ایثار خود ارزش انقلاب اسلامی را صد چندان کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: مسئول خانواده‌ها و مردم مستضعف بودن و دردی از آنان دوا کردن یک افتخار است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: خانواده شهیدان والا مقام محمد رضا و غلامرضا شجاعی از آن دسته از عزیزانی هستند که در همه مراحل انقلاب اسلامی فعالیت داشتند.

حجت الاسلام ابراهیم تشکری اضافه کرد: پدر این شهدان یکی از مردان بزرگ شهر بوشهر بود که با تقدیم فرزندان خود به انقلاب اسلامی و هم پا بودن در دوران دفاع مقدس سهم خود را در پیشرفت و استقامت به این میهن عزیز ادا کردند.

در این دیدار از خانواده شهیدان والا مقام محمد رضا و غلامرضا شجاعی تقدیر شد.

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: