کد خبر: ۵۵۹۵۰
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
لحظه نیوز: رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: برادران عالمیان انگیزه گرفتن سهمیه المپیک را دارند چون با حضور در المپیک اسمشان سر زبان ها است.
لحظه نیوز: رییس فدراسیون تنیس روی میز گفت: برادران عالمیان انگیزه گرفتن سهمیه المپیک را دارند چون با  حضور در المپیک اسمشان سر زبان ها است.

 به گزارش لحظه نیوز، مهرداد علی قارداشی درباره ی برنامه فدراسیون برای آماده سازی پینگ پینگ بازان برای حضور در  مسابقات کسب سهمیه المپیک که اسفند برگزار می شود، بیان کرد: دختران که در اردوی تیم ملی حضور دارند اما برادران عالمیان در لیگ فرانسه بازی می کنند و با باشگاه هایشان هماهنگ شده است که مدتی قبل از اعزام به انتخابی المپیک به ایران بیایند و اردویی را برایشان برگزار کنیم. البته معتقدم چون سطح لیگ فرانسه بالاتر از تنیس روی میز ما است، همین که در مسابقاتی در آن سطح شرکت می کنند،  کمک می کند تا آمادگی شان بهتر حفظ شود.

قارداشی: برادران عالمیان برای گرفتن سهمیه المپیک انگیزه دارند


 قارداشی در پاسخ به این پرسش که ایران چقدر شانس دارد تا سهمیه آسیای میانه را بگیرد، تاکید کرد: در هر دو بخش  مردان و بانوان می توان سهمیه المپیک را گرفت اما نتایج ادوار گذشته ثابت کرده است قزاقستان هم پیش بینی کسب سهمیه  را دارد و فاصله هم  نزدیک است و نمی توان قطعا گفت که ما سهمیه را می گیریم یا قزاقستان. با این حال امیدوارم در هر دوبخش سهمیه را به دست آوریم.


 او افزود:در دیدار با آقای صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک نیز همین توضیحات را دادم و عنوان کردم که شانس کسب سهمیه المپیک را داریم اما وقتی چهار سال می گذرد نباید رقبا را به چشم همان چهار سال پیش نگاه کرد.

 
رییس فدراسیون تنیس روی میز در مورد انگیزه نوشاد و نیما عالمیان برای رسیدن به سهمیه المپیک گفت:به نظرم انگیزه دارند چون در المپیک قهرمانان خوب دنیا جمع هستند و اسمشان سر زبان ها است. باشگاه ها هم به یکی از مسائلی که برای عقد قرارداد توجه دارند، این است که کدام بازیکنان به المپیک می روند. البته هر چند که مدل سهمیه بندی به گونه ای است که الزاما همه قوی ترین ها نیستند و افزایش تعداد  کشورهای مختلف مد نظر است. در همین آسیای میانه اگر تعداد بازیکنان قوی بیشتر بود همه پشت همان یک سهمیه قرار می گرفتند. در هر حال برادران عالمیان انگیزه خوبی دارند و امیدوارم  بتوانند سهمیه را بگیرند. 

 قارداشی در مورد تاثیر مسابقات انتخابی المپیک روی برگزاری ادامه لیگ برتر و اینکه چرا لیگ زودتر آغاز نشد، تاکید کرد:  لیگ تغییرات جزیی خواهد داشت البته این تغییرات اذیت کننده نیست. برای آغاز لیگ برتر نیز خیلی منتظر تکمیل شدن پرونده باشگاه ها بودیم و چند بار مهلت را تمدید کردیم. مهم این است بالاخره برگزار شد و بازیکنان به دستمزدهای خود  می رسند.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: