کد خبر: ۵۵۷۵۹
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
مدیر کل زندان های استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۱۲۲ رشته آموزشی در زندان های استان فعال است و ۹۸۵ نفر در این دوره ها شرکت می کنند.

مدیر کل زندان های استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۱۲۲ رشته آموزشی در زندان های استان فعال است و  ۹۸۵ نفر در این دوره ها شرکت می کنند.

رضا مقبلی قرائی در آیین افتتاحیه مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی شهید حاج قاسم سلیمانی دراداره زندان دشتستان اظهار کرد: در این دوره های آموزشی  ۶۰۵ کارت مهارت و ۸۵ گواهینامه برای مددجویان صادر شده است.

افتتاح مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره زندان دشتستان+ تصاویر

مقبلی قرائی با اعلام اینکه ۳۵ زندانی را در سالروز شهادت سردار سلیمانی آزاد خواهیم کرد ادامه داد: با توجه به تاریخ تولد سردار سلیمانی در سالروز شهادت سردارمان که 1335 بود ۱۳۳۵  اقدامات فاخر فرهنگی در زندان های استان انجام خواهد شد.

وی در خصوص کمک به خانواده های مددجویان عنوان کرد: اعضای شورای شهر، اتاق اصناف دشتستان و دیگر ادارات و نهادها جهت تامین بسته های حمایتی برای خانواده های مددجویان به اداره زندان کمک کنند.

مدیر کل فنی و حرفه ای استان در این آیین عنوان کرد: یکی از بزرگ ترین چالش کشور ما بیکاری است، افرادی که در فنی و حرفه ای آموزش می بینند و در دوره های مختلف شرکت می کنند می توانند ایجاد اشتغال کنند.

افتتاح مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره زندان دشتستان+ تصاویر

 عبدالمجید دراهکی با اعلام اینکه در فنی و حرفه ای استان 15 جامعه هدف داریم عنوان کرد: در این 15 جامعه هدف سربازان، عشایر، خانواده های روستایی، زندانیان و تمامی اقشار جامعه را مد نظر قرار داده ایم.

افتتاح مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره زندان دشتستان+ تصاویرافتتاح مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره زندان دشتستان+ تصاویرافتتاح مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره زندان دشتستان+ تصاویرافتتاح مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره زندان دشتستان+ تصاویرافتتاح مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره زندان دشتستان+ تصاویرافتتاح مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره زندان دشتستان+ تصاویرافتتاح مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره زندان دشتستان+ تصاویرافتتاح مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره زندان دشتستان+ تصاویرافتتاح مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره زندان دشتستان+ تصاویرافتتاح مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی شهید حاج قاسم سلیمانی در اداره زندان دشتستان+ تصاویر

 

نام:
ایمیل:
* نظر: