کد خبر: ۵۵۷۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷
لحظه نیوز: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از اجرای ۲هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: برای ساخت این واحدهای مسکونی افزون بر ۳۰۰میلیارد تومان با مشارکت خیران سرمایه‌گذاری می‌شود.

لحظه نیوز:  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از اجرای ۲هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: برای ساخت این واحدهای مسکونی افزون بر ۳۰۰میلیارد تومان با مشارکت خیران سرمایه‌گذاری می‌شود.

به گزارش لححطظه نیوز، احمد لطفی با اشاره به رسیدگی به آسیب دیدگان ناشی از سیل در آذر ماه اظهار داشت: در  جاری شدن سیل خساراتی به مددجویان کمیته امداد در دشتستان، تنگستان، گناوه و دیلم وارد شد.

وی با بیان اینکه 193 خانوار مددجو در جریان سیل خسارت دیدند گفت: پس از شناسایی نقاط و مکان‌های آسیب دیده طرح‌های بازسازی و مرمت واحدهای مسکونی و خرید وسایل منزل این خانوارها اجرا شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر از تخریب 40 درصد واحدهای مسکونی مددجویی در نقاط سیل‌زده استان خبر داد و بیان کرد: در جریان سیل آذرماه بخشی از منازل نیاز به بازسازی، بخشی به مرمت و تعمیر دارند و این حادثه سبب صدمه به اثاثیه و تجهیزات منازل مددجویان شد.

لطفی افزود: تاکنون 15 میلیارد ریال برای کمک به حادثه دیدگان تامین اعتبار شده است.

وی با اشاره به ساخت مسکن مددجویی در شهرها و روستاهای استان بوشهر افزود: عملیات ساخت 2 هزار واحد مسکونی مددجویی در استان بوشهر آغاز شد که 1500 واحد آن با مشارکت استانداری بوشهر ساخته می‌شود.

300 میلیارد تومان برای ساخت مددجویان استان بوشهر سرمایه‌گذاری می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر تصریح کرد: 200 واحد مسکونی هم با پیگیری نماینده دشتی و تنگستان در مجلس با مشارکت وزارت نفت ساخته و 250 واحد هم با همکاری صنایع پتروشیمی پارس جنوبی و تعدادی هم با همکاری خیران حقیقی احداث می‌شود.

لطفی از پرداخت تسهیلات کم بهره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای ساخت این واحدها خبر داد و خاطر نشان کرد: علاوه بر این کمک‌های بلاعوض برای ساخت این واحدهای مسکونی پرداخت می‌شود.

وی زیربنای هرکدام از این واحدهای مسکونی به طور متوسط 60 مترمربع دانست و افزود: برای ساخت 2 هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر در مجموع افزون بر 300 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود.

منبع: تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر: