کد خبر: ۵۵۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
استاندار بوشهر:
لحظه نیوز: استاندار بوشهر با اشاره به اینکه تلاش ویژه‌ای برای تکمیل پروژه‌های حوزه آب در استان بوشهر صورت گرفته است، گفت: ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای سدهای دالکی و خائیز جذب شد.

لحظه نیوز:  استاندار بوشهر با اشاره به اینکه تلاش ویژه‌ای برای تکمیل پروژه‌های حوزه آب در استان بوشهر صورت گرفته است، گفت: ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای سدهای دالکی و خائیز جذب شد.

به گزارش لحظه نیوز عبدالکریم گراوند  اظهار داشت: آب به عنوان یکی از مهم‌ترین مشکلات مردم استان بوشهر طی سال‌های اخیر بوده و تلاش گسترده‌ای برای رفع مشکلات این حوزه داشته‌ایم.

وی از پیگیری برای توسعه آب‌شیرین‌کن‌ها به منظور تأمین آب شرب مورد نیاز مردم استان خبر داد و بیان کرد: طرح‌های متعددی در شهرها و روستاهای استان بوشهر برای شیرین‌سازی آب دریا در حال اجرا است.

استاندار بوشهر تکمیل سدهای در دست اجرای استان را یکی از اولویت‌های مهم دانست و خاطرنشان کرد: علاوه بر اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان، ۳۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل سد خائیز شهرستان تنگستان جذب شده است.

۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل سدهای دالکی و خائیز جذب شد

وی از جذب ۲۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل سد دالکی خبر داد و افزود: این اعتبارات از محل اعتبارات پروژه‌های اولویت‌دار اخذ شده است و در اعتبارات استان بوشهر دیده نمی‌شود.

گراوند اضافه کرد: سد دالکی را با پیشرفت هشت درصدی تحویل گرفتم و اکنون پیشرفت آن ۳۲ درصد است و تلاش داریم تا تکمیل و سال آینده آبگیری شود.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر: