کد خبر: ۵۴۶۱۸
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
انتقامِ سخت؛ تنها مطالبه مردم از مسئولین کشورمان بامدادِ جمعه خبر شهادت سردار دل ها؛ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نه تنها ایران بلکه جهان را شوکه کرد.
صاحب عشایری/ صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری لحظه نیوز


بامدادِ جمعه خبر شهادت سردار دل ها؛ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نه تنها ایران بلکه جهان را شوکه کرد.
جدای از اتحاد، همدلی و ثمراتی که شهادت این سردار بزرگ ایران زمین برای منطقه و جهان داشته که کمترین آن اخراج آمریکایی ها و ایجاد وحدت بیشتر بین تمامی ملت های منطقه خواهد بود که اکنون موضوع بحث نیست اما شهادت سپهبد سلیمانی در درون کشور عزیزمان باعث گردید تا مردم به صورت یکپارچه و متحد از مسئولین بخواهند اقدامی درخور و شایسته به تلافیِ این اقدام سخیفِ رییس جمهور سفاک آمریکا نشان بدهند.

البته بلافاصله و پس از اعلام رسمی شهادت حاج قاسم، جلسه کمیسیون امنیت ملی برگزار شد و بنا بر گزارش ها رهبر معظم انقلاب نیز به آمریکایی ها  هشدار دادند که انتقامی سخت درپیش است.
چندی قبل بود که چندتن از داعشی ها با حضور در تهران سعی کردند مجلس کشورمان را ناامن کرده و با شهادت چندتن از هم میهنان عزیزمان به اصطلاح سعی کردند در دل ملت ایران ترس و واهمه ایجاد کنند اما موضع گیری بجا و قابل تقدیر رهبر عزیز کشورمان مبنی بر این که به زودی به این ترقه بازی ها پاسخی کوبنده خواهیم داد موجب شد که پس از چند روز با شلیک چند موشک و نابودی سران داعش در سوریه زمینه برچیده شدن کامل داعشی ها در این کشور و عراق فراهم شود.

سردار سلیمانی نیز در همان زمان اعلام کرد که ظرف چندماه آینده طومار داعش برای همیشه در هم پیچیده خواهد شد و سرانجام همان شد که رهبر معظم انقلاب و سپس سربازِ ولایت، حاج قاسم سلیمانی وعده داده بودند یعنی نابودی کامل داعش در عراق و سوریه...
امروز نیز مردم منتظرند تا انتقام سخت را از جمهوری اسلامی ایران بار دیگر مشاهده کنند.
این روزها مردم به شدت در انتظار گرفتن انتقام سخت از تروریست ها به ویژه آمریکایی های تروریست هستند.

در حال حاضر انتقامِ سخت از تروریست های آمریکایی در منطقه و جای جای کشور به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است و نه تنها ملت بزرگ ایران اسلامی بلکه تمام ملت های منطقه و همچنین آزادگان جهان درانتظارند تا هر چه سریع تر ایران انتقام ترورِ ناجوانمردانه شهید سلیمانی را از تروریست های آمریکایی بگیرد.

اکنون تاریخِ منطقه به دو بخش قبل و پس از شهادت سپهبد سلیمانی تبدیل شده است و دیگر آمریکایی ها روی خوش در هیچ جایی نخواهند دید و قطعا خونِ سردار دل ها، حاج قاسم سلیمانی گریبانِ آن ها در بزنگاه های حساس خواهد گرفت.

حضور میلیونی مردم سوگوارِ کشور عزیزمان در مراسم تشییع و گرامیداشت سربازِ وطن، شهید حاج قاسم سلیمانی جدای از قدردانی ملت در پاسداشت مقامِ سردارِ دل ها و دادنِ شعارهای متعدد علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی، بیانگر خشم آن ها از اقدام سخیفانه و ناجوانمردانه آمریکایی ها و مطالبه گری از مسئولین در ارتباط با انتقامِ سخت می باشد.

قطعا انتقامی درخور و شایسته نه تنها می تواند ملت ایران را آرام کند بلکه باعث تقویت محور مقاومت در منطقه شده و ملت های عراق و سوریه و لبنان و فلسطین و دیگر مستضعفین جهان نیز امیدوارانه تر به جهاد علیه استکبار جهانی و در راس آن ها آمریکای جنایتکار و تروریست خواهند پرداخت.
نام:
ایمیل:
* نظر: