کد خبر: ۵۴۵۳۸
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
رمانده انتظامی استان گفت: در یک عملیات هوشمندانه پلیسی ۳۱۰ کیلوگرم تریاک در منزلی مسکونی در مرکز شهر برازجان کشف و دو نفر متهم دستگیر شدند.

لحظه نیوز / با سپاس فراوان ار روابط عمومی پلیس بوشهر

فرمانده انتظامی استان گفت: در یک عملیات هوشمندانه پلیسی ۳۱۰ کیلوگرم تریاک در منزلی مسکونی در مرکز شهر برازجان کشف و دو نفر متهم دستگیر شدند.

سردار "خلیل واعظی" در شرح جزییات بیشتری از این عملیات گفت: به دنبال پایش سطح حوزه استحفاظی در شهرستان دشتستان، پلیس از انتقال یک محموله بزرگ مواد مخدر به شهر مطلع شد.

وی افزود: پس از اطمینان از دپوی این مواد مخدر طی ساعات گذشته در یک منزل مسکونی در مرکز شهر برازجان تیم های عملیاتی پلیس شهرستان با دریافت دستورات ابلاغی پس از شناسایی کامل و دقیق محل دپو به آنجا اعزام شدند.

به گفته سردار واعظی ظهر امروز( ۳۰مهرماه) در یک عملیات هوشمندانه منزل مورد نظر در محاصره پلیس قرار گرفت و در بازرسی از آن ۳۱۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به صورت بسته های ۱۰کیلویی جاسازی و مخفی شده بود کشف شد.

این مقام ارشد پلیس بیان کرد: در این عملیات دو نفر متهم در منزل بدون توجه به دستور ایست اقدام به فرار کردند که با تعقیب و تیراندازی پلیس هر دو نفر دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه در این عملیات یک دستگاه خودرو توقیف و یک قبضه سلاح ساچمه ای کشف شده است اظهار داشت: هر دو متهم دستگیر شده غیر بومی و ساکن یکی از استان های همجوار می باشند که شب گذشته این محموله را وارد برازجان کرده بودند.

نام:
ایمیل:
* نظر: