کد خبر: ۵۴۵۰۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
اعلامیه ی شماره 2 در دسترس رسانه ها قرار گرف
لحظه نیوز : روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص پرونده ی محمد جواد عظیمیان گفت :این پرونده با دستور رئیس دانشگاه به سازمان نظام پزشکی ارجاع داده شده است. اعلامیه ی شماره ۲ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در این خصوص بخوانید.

لحظه نیوز : روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص پرونده ی محمد جواد عظیمیان گفت :این پرونده  با دستور رئیس دانشگاه به سازمان نظام پزشکی ارجاع داده شده است.

اعلامیه ی شماره ۲ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در این خصوص بخوانید:

«بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر، پرونده شادروان جواد عظیمیان با دستور رئیس دانشگاه در سازمان نظام پزشکی موردبررسی قرار می‌گیرد.
ضمن عرض تسلیت مجدد و آرزوی صبر برای بازماندگان به اطلاع می‌رساند، بنا به دستور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کمیته ویژه‌ای به منظور بررسی‌های اولیه پرونده شادروان عظیمیان در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس آغاز به کار کرد تا اطلاعات و مستندات مربوطه را موردبررسی قرار دهند.
در همین راستا به درخواست رئیس دانشگاه پرونده مورد اشاره در سازمان نظام پزشکی بوشهر مفتوح تا موردبررسی تخصصی و دقیق‌تر قرارگرفته که در صورت محرز شدن هر نوع کوتاهی و قصور پزشکی، برخوردهای لازم برابر قانون و مقررات صورت گیرد.
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز بر اساس رسالت خود با تمام توان نهایت همکاری با سازمان نظام پزشکی و نهادهای قانونی مرتبط با این پرونده به کار خواهد گرفت.
از همشهریان گران‌قدر تقاضا می‌شود از اظهارنظر و بیان مطالب احساسی و غیراصولی درباره پرونده فوق الذکر پرهیز نموده تا زمینه برای بررسی دقیق و همه‌جانبه فراهم گردد»

نام:
ایمیل:
* نظر: