کد خبر: ۵۴۴۸۴
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
لحظه نیوز : واکنش رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر درباره مرگ یک بیمار در بیمارستان شهدای خلیج فارس محمد جواد عظیمیان دوم مهر حوالی چهارراه فضیلت پس از برخورد یک دستگاه پراید با وی دچار آسیب می‌شود و به بیمارستان شهدای خلیج فارس وابسته به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انتقال می‌یابد.

لحظه نیوز : واکنش رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر درباره مرگ یک بیمار در بیمارستان شهدای خلیج فارس

محمد جواد عظیمیان دوم مهر حوالی چهارراه فضیلت پس از برخورد یک دستگاه پراید با وی دچار آسیب می‌شود و به بیمارستان شهدای خلیج فارس وابسته به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انتقال می‌یابد.

بنا بر اظهارات خانواده او، با وجود تشخیص پزشک اورژانس مبنی بر نیاز به عمل جراحی، پزشک جراح با هفت ساعت تاخیر بیمار را جراحی کرده و این امر باعث شده که ضریب هوشیاری او بسیار پایین بیاید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفته: کمیته تخصصی ویژه‌ای برای بررسی پرونده بیمار تصادفی تشکیل می‎شود تا این پرونده دقیق بررسی، و اطلاعات صحیح به خانواده بیمار و رسانه‌ها ارائه شود.

سعید کشمیری با ابراز تأسف و همدردی با خانواده عظیمیان افزود: از اصحاب رسانه و افکار عمومی درخواست داریم از انتشار مطالب غیر کارشناسی و احساسی راجع به این موضوع به‌شدت پرهیز کنند.

در صورت تأیید قصور پزشکی در این پرونده، دانشگاه علوم پزشکی بر اساس رسالت خود برخورد‌های قانونی و لازم را برای پیشگیری از تکرار حوادث مشابه انجام خواهد داد
نام:
ایمیل:
* نظر: