کد خبر: ۵۴۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
مجموعه مقالات حوزه مطالعات فرهنگی الهه غریب زاده به چاپ رسید. وی در گفتگویی اختصاصی به لحظه نیوز گفت : میراث ناملموس معنوی،اقیانوس ژرفی که بیش از ده سال هست در آن شناگرم ،مقوله ایی ارزشمند که نیازمند توجه روز افزون است .بدین ترتیب چاپ و نشر بیش از پنج هزار صفحه آثار پژوهشی در قالب کتاب و مقاله ،برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی آثار میراث ناملموس،تدوین تیزر های آموزشی مرتبط ،حضور در همایش های تخصصی در کنار تدریس و تبلیغ آن در دانشگاه، از خرده فعالیت هایم در این راستا می باشد .

مجموعه مقالات حوزه مطالعات فرهنگی الهه غریب زاده به چاپ رسید.

وی  در گفتگویی اختصاصی به لحظه نیوز گفت : میراث ناملموس معنوی،اقیانوس ژرفی که بیش از ده سال هست در آن شناگرم ،مقوله ایی ارزشمند که نیازمند توجه روز افزون است .بدین ترتیب چاپ و نشر بیش از پنج هزار صفحه آثار پژوهشی در قالب کتاب و مقاله ،برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی آثار میراث ناملموس،تدوین تیزر های آموزشی مرتبط ،حضور در همایش های تخصصی در کنار تدریس و تبلیغ آن در دانشگاه، از خرده فعالیت هایم در این راستا می باشد .

وی افزود:با توجه به نیاز سنجی های انجام گرفته، امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سهولت دستیابی به منابع مطالعاتی الکترونیک، مقالات علمی الکترونیکی بسیار بیشتر از سایر گزارشات تحقیقاتی کاغذی مقبول عموم واقع شده و مخاطبان ویژه دارند. کتاب حاضر، مجموعه‌ایی از مقالات حوزه فرهنگ و میراث فرهنگی است و چکیده هایی از مطالبی بهم پیوسته و هم راستا .

این پژوهشگر خوب هم استانی در ادامه در خصوص محتوای این اثر ارزشمند گفت: مجموعه مقالات پذیرفته شده ملی و بین المللی حوزه مطالعاتی فرهنگ و میراث فرهنگی راکه شامل مجموعه ایی از مقالات متعدد پذیرش شده در همایش های ملی و بین المللی ،طرح های علمی فرهنگی و اجتماعی ،و مقالات چاپ شده در دوهفته نامه های تهران ،همراه با یادداشت های درج شده در روزنامه های بوشهر، از محتواهای اصلی این کتاب است.

وی در پایان گفت : در واقع این کتاب مجموعه ایی از رویکرد ها و دانش در حوزه هایی همچون تاریخ ،میراث فرهنگی میراث ناملموس فرهنگی ،گردشگری، فرهنگی، فرهنگ و هنر صنایع دستی است که توسط انتشارات ستاره جنوب و چاپ بشیری در بوشهر  با تعداد محدود  به چاپ رسیده است.

پایگاه خبری تحلیلی لحظه نیوز  برای این پژوهشگر خوب هم استانی آرزوی موفقیت و سربلندی روز افزون دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: