کد خبر: ۵۴۴۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸
آیا شما هم جزو مالباختگانید؟
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت :شب گذشته در یک عملیات هدفمند یک باند ۳نفره سارقین طلاجات منزل در شهر بوشهر شناسایی و دستگیر شدند. سرهنگ" ابراهیم عرب زاده "گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در روزهای پایانی هفته گذشته در شهر بوشهر تیم عملیاتی ویژه با محوریت کلانتری ۱۱،با وظایف مشخص و تعریف شده شکل گرفت
لحظه نیوز:

 فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت :شب گذشته در یک عملیات هدفمند یک باند ۳نفره سارقین طلاجات منزل در شهر بوشهر شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ" ابراهیم عرب زاده "گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در روزهای پایانی هفته گذشته در شهر بوشهر تیم عملیاتی ویژه با محوریت کلانتری ۱۱،با وظایف مشخص و تعریف شده شکل گرفت .


وی  افزود: پس از پشتیبانی موثر اطلاعاتی و بررسی های دقیق میدانی تیم عملیاتی پلیس موفق به شناسایی محل سارقین در شهرک" نیایش" شد.
 به گفته سرهنگ عرب‌زاده ساعت ۲۲ شب گذشته هنگامی که سارقین آماده می شدند تا با استفاده از یک جفت پلاک سرقتی اعمال مجرمانه خود را ادامه دهند در محاصره پلیس قرار گرفتند.
 وی اظهار داشت :سارقین بدون توجه به ایست پلیس اقدام به فرار کردند که با شلیک پلیس یک نفر از آنها دستگیری ودو نفر متواری شدند .


فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: با ادامه عملیات نفر دوم سارقین  در بیابان های اطراف شهرک نیایش در حالی که در تاریکی شب پنهان شده بود شناسایی و دستگیر شد.
وی تصریح کرد: با دستگیری این دو نفر محل اختفای اموال مسروقه در یک منزل مسکونی در محله "تنگک" شناسایی و با همکاری تیم عملیاتی پلیس آگاهی استان منزل مورد نظر محاصره ،ضمن دستگیری نفر سوم سارقین، مقادیر زیادی طلاجات و اموال  مسروقه کشف شد.


 فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: این باند سه نفر تاکنون به ۷ فقره سرقت طلاجات منزل در شهر بوشهر و سرقت‌ یک جفت پلاک خودرو در شهر" گناوه" اعتراف کرده اند .
وی اظهار داشت هر سه نفر متهم دستگیر شده غیر بومی، ساکن استان همجوار و دارای سوابق متعدد کیفری می‌باشند.
 سرهنگ عرب‌زاده گفت :خواهر یکی از سارقین دستگیر شده که ساکن شهر بوشهر می باشدکلید منزل خود را در اختیار برادرش قرار داده بود و وی نیز از این منزل جهت نگهداری اموال مسروقه و استراحت دوستان سارقش استفاده می‌کرده است. فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر با بیان اینکه شب گذشته تعدادی از مالباختگان با حضور در کلانتری ضمن شناسایی اموال مسروقه خود   از سرعت عمل پلیس در شناسایی و دستگیری این باند سارق تشکر کردند خاطرنشان کرد: شهروندان  محل سکونت خود را به امکانات و تجهیزات حفاظتی و دوربین مداربسته  مجهز کنند، از نگهداری طلاجات خود در یک محل متمرکز خودداری نمایند ،در هنگام مسافرت طلاجات و اموال گرانبهای خود را به صندوق امانات بانک بسپارند، منزل خود را در اختیار افراد و بستگان سابقه دار قرار ندهند ،رفت و آمدهای مشکوک به منازل مبله و هر حرکت مشکوک را از طریق ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر: