کد خبر: ۵۴۳۸۲
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
یک دستگاه خودرو تندرو حامل بار قاچاق پس از عدم توجه به ایست پلیس و افزایش سرعت خود با ترکیدگی لاستیک واژگون و راننده فوت کرد . بعد از ظهر امروز ۲۷ مردادماه چند دستگاه خودرو تندرو حامل بار قاچاق بدون توجه به دستور ایست واحد گشت انتظامی پاسگاه" کلمه"از توابع شهرستان دشتستان با سرعت زیاد به راه خود ادامه می دهند
لحظه نیوز:

یک دستگاه خودرو تندرو  حامل بار قاچاق پس از عدم توجه به ایست پلیس و افزایش سرعت خود با ترکیدگی لاستیک واژگون و راننده فوت کرد .
بعد از ظهر امروز ۲۷ مردادماه چند دستگاه خودرو تندرو حامل بار قاچاق بدون توجه به دستور ایست واحد گشت انتظامی پاسگاه" کلمه"از توابع شهرستان دشتستان  با سرعت زیاد به راه خود ادامه می دهند .
با اجرای طرح مهار، گشت انتظامی پاسگاه " بوشکان" نیز در سه راهی بوشکان، کلمه ،تنگ ارم مستقر می شود .

خودروهای تندرو حامل قاچاق با دیدن گشت پلیس در سه راهی به طرف یک جاده فرعی و خاکی تغییر مسیر داده  که دو دستگاه خودرو بوسیله پلیس متوقف و به پاسگاه کلمه منتقل می شود .
ساعتی بعد دو دستگاه دیگر از این خودروها از جاده خاکی به سمت سه راهی حرکت کرده و بدون توجه به ایست و بازرسی  به سرعت از مقابل پلیس رد می شوند .


لاستیک یکی از خودروها  دچار ترکیدگی شده و پس از طی مسیری ۸ کیلومتری با این وضعیت ،خودرو واژگون و راننده فوت می کند .
اجرای ایست و بازرسی و برخورد با خودروهای تندرو حامل کالای قاچاق در پی درخواست های مکرر  مردم و با مجوز مقام قضایی بوده است .


از ابتدای سال جاری تا کنون عامل فوت ۳۰ نفر از شهروندان در حوادث رانندگی خودروهای تندرو حامل قاچاق بوده اند بطوریکه رانندگی شتاب زده و پرخطر این خودروها ضمن افزایش ۱۲۰درصدی تلفات رانندگی استان خطرات جانی و مالی فراوانی برای سایر رانندگان را موجب شده است .
انتشار خبرهای غیر مستند و ناصحیح در فضای مجازی مبنی بر تیراندازی پلیس به سمت این خودور کذب است و انتظار داریم شهروندان فهیم تحت تاثیر شایعات و روایت های غیر صحیح و مغرضانه افراد سودجو قرار نگیرند .


تمام تلاش نیروی انتظامی استان در راستای تامین امنیت و آرامش شهروندان بوده و همراهی و مشارکت فعالانه شهروندان در تامین و حفظ امنیت پایدار را قدردان می باشد .

روابط عمومی پلیس استان
برچسب ها: لحظه نیوز ، تصادف ، بوشکان
نام:
ایمیل:
* نظر: