کد خبر: ۵۴۳۷۸
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
چه کسی اسامی آزادگان دشتستان را در فضای مجازی منتشر کرد؟
در سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ، لیستی کامل از اسرای شهرستان دشتستان شامل اسامی افراد به تفکیک، شهر، بخش ، روستا و مدت اسارت منتشر شد. کاری بس شایسته و قابل تقدیر ، اما عیب کار آن جا مشخص شد که دو تن از آزادگان دشتستان ،روستای خلیفه هر چه جستجو کردند نام و نشانی از خود نیافتند و با دل شکسته جوابگوی تلفن عده ای از دوستان و آشنایان شدند که به چه دلیلی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دشتستان نام شما را از لیست اسرا حذف نموده است

اختصاصی لحظه نیوز:

در سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ، لیستی کامل از اسرای شهرستان دشتستان  شامل اسامی افراد به تفکیک، شهر، بخش ، روستا و مدت اسارت منتشر شد.

کاری بس شایسته و قابل تقدیر ، اما عیب کار آن جا مشخص شد که دو تن از آزادگان دشتستان ،روستای خلیفه هر چه جستجو کردند نام و نشانی از خود نیافتند و با دل شکسته جوابگوی تلفن عده ای از دوستان و آشنایان شدند که به چه دلیلی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دشتستان نام شما را از لیست اسرا حذف نموده است.
با حاج محمود عباسی تماس تلفنی برقرار نمودیم ، وی که متولد سال 48  است ، از تاریخ چهارم تیرماه سال شصت و هفت تا  شهریور ماه  هزار و سیصد و شصت و نه در اسارت به سر می برده اند ، ایشان اندوهگین است از لیست منتشر شده در فضای مجازی ، اما  برایش مهم است که بداند مرجع انتشار این اسامی بنیادشهید و امور ایثارگران دشتستان بوده یا خیر؟
 حاج محمود می گوید : نام تمام کسانی که در اردوگاه ما بوده اند هست ولی نام من و حاج غلامعلی عباسی که 1364در اسارت به سر برده اند نیست،  شاید باور نکنید اما دقیقا نام و نشانی از اسرای  روستای خلیفه ای نیست. نمی دانم که آیا عمدی در کار بوده یا خیر؟

 


حاج محمود از رزمندگان گردان تخریب چی بوده و در سنین کم افتخار خدمت به وطن را داشته اند ، پایگاه خبری تحلیلی لحظه نیوز قدردان جان باختگی این شیرمرد و جناب غلامعلی عباسی بوده  و امیدوار است که اگر  این لیست  از مرجع خاصی تهیه شده ، روستای زیبای خلیفه ای را نیز از قلم نیندازد.
نام:
ایمیل:
* نظر: