کد خبر: ۵۴۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
ماجرا از آن قرار است که دختر انگلیسی که تصمیم به آب پز کردن تخم مرغ در ماکروویو کرده بود و با علم به این که این کار امکان انفجار را پیش رو دارد به کار خود ادامه داد تا این که انفجار تخم مرغ جانش را به خطر انداخت. به گفته دختر جوان، وی با این که می دانست این کارش امکان انفجار را در پیش رو دارد با جست و جو در اینترنت و استفاده از نمک قصد جلوگیری از انفجار را داشت که این راه حل نیز کارساز نبود و تخم مرغ در مقابل چشمان دختر جوان منفجر شد.

لحظه نیوز:

ماجرا از آن قرار است که دختر انگلیسی که تصمیم به آب پز کردن تخم مرغ در ماکروویو کرده بود و با علم به این که این کار امکان انفجار را پیش رو دارد به کار خود ادامه داد تا این که انفجار تخم مرغ جانش را به خطر انداخت.

به گفته دختر جوان، وی با این که می دانست این کارش امکان انفجار را در پیش رو دارد با جست و جو در اینترنت و استفاده از نمک قصد جلوگیری از انفجار را داشت که این راه حل نیز کارساز نبود و تخم مرغ در مقابل چشمان دختر جوان منفجر شد.

وی در ادامه افزود هنگامی که او در حال بررسی تخم مرغ ها در ظرف بود، یک تخم مرغ با شدت زیاد در مقابل صورتش منفجر شد و در حالی که تمام صورتش را سوزاند به چشم راست وی نیز آسیب شدیدی وارد کرد وی پس از آن با حالتی وحشت زده با اورژانس تماس گرفت و به یک مرکز سوختگی در بیرمنگام منتقل شد.

به گفته پزشک معالج: با درمان های سوختگی چشمان دخترجوان تا حدودی بهبود یافت اما با تار شدگی چشمانش رو به رو هستیم .

نام:
ایمیل:
* نظر: