کد خبر: ۵۴۳۲۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

گردشگر آلمانی که با دوچرخه‌اش به ایران سفر کرده بود در مازندران مورد حمله سارقان قرار گرفت و آسیب جدی دید. این توریست پس از خروج از ایران تصاویری از این اتفاق منتشر کرده است.

لحظه نیوز :

فیلیپ مارکگراف دوچرخه سوار آلمانی که پس از شکست سرطان با دوچرخه سفر می‌کرد، ۱۰ روز پیش در شمال ایران مورد حمله، ضرب و شتم و سرقت قرار گرفت. این گردشگر خارجی که به شدت آسیب دیده بود، برای درمان به تهران منتقل شد.

او به تازگی با انتشار چند عکس در صفحه شخصی خود ضمن تشکر از کسانی که به او کمک کردند، خبر داده که ایران را ترک کرده است. او در این متن از کسانی که با او ابراز همدردی کردند، تشکر کرده و نوشته است که خاطره خوبش از سفر به ایران تحت تاثیر این حادثه قرار نخواهد گرفت. او همچنین خبر داده برای بهبودی فک شکسته‌اش به زمان نیاز دارد و پس از بهبودی دوباره سفر را آغاز خواهد کرد.

فیلیپ در ایران قبل از حادثه
عکس فیلیپ پس از حادثه

این دوچرخه‌سوار چهارشنبه ۲ مرداد ساعت حدود ۲۱ شب در شهر نشتارود و در نزدیکی تنکابن توسط ۷ نفر مهاجم مورد ضرب و شتم قرار گرفت و وسایل او به سرقت رفت. وی که به شدت از ناحیه صورت آسیب دیده و دچار شکستگی فک و دندان شده بود به بیمارستان شهید رجایی تنکابن منتقل و سپس به تهران انتقال داده می‌شود.

بلافاصله پس از اینکه فرمانداری تنکابن و نیروی انتظامی در جریان ماجرا قرار می‌گیرند، در مدت زمان کوتاهی ۷ متهم این پرونده دستگیر و به زندان منتقل شده‌اند و اموال مسروقه نیز کشف و تحویل مالباخته شده است.

 
نام:
ایمیل:
* نظر: