کد خبر: ۵۴۲۸۳
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
لحظه نیوز : مدیرکل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در استان بوشهر گفت: عملیات حج به گونه‌ای مدیریت شده که بر روی پروازهای داخلی و یا قیمت بلیت‌ها هیچگونه تاثیری نداشته باشد.


به گزارش لحظه نیوز به نقل از علی سلطانی در گفتگو با ایسنا  افزود: پروازهای حج سال جاری توسط صرفاً شرکت ایران ایر انجام شده و در سطح کشور بهترین عملیات حج را داشته‌ایم.

 

وی خاطرنشان کرد: در استان بوشهر نیز چهار پرواز طبق برنامه و یا حتی به طور میانگین بیست دقیقه زودتر از برنامه حجاج را به سوی سرزمین وحی اعزام نموده‌اند .

 

مدیر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در بوشهر اظهار کرد: پروازهای حج از طریق هواپیماهای پهن پیکر انجام می‌شوند که این هواپیماها در داخل هیچ پروازی را انجام نمی‌داده‌اند و تنها مسیرهای دور و بین المللی را می‌رفته‌اند.

 

سلطانی تاکید کرد: عملیات حج به گونه ای مدیریت شده که بر روی پروازهای داخلی و یا قیمت بلیت‌ها هیچگونه تاثیری نداشته باشد.  حداقل و سقف قیمت بلیت‌های شرکت ایران ایر مشخص است و انجمن شرکت‌های هواپیمایی بر روی قیمت‌ها نظارت کامل دارد.

 

وی بیان کرد: در اجرای برنامه حج سازمان حج و زیارت، اداره گذرنامه، سپاه، اتوبوسرانی و همه دست اندرکاران با تمام توان پای کار بودند که این بسیار غرورآفرین است.

 

علی سلطانی ادامه داد: با وجود تمام کارشکنی‌هایی که دشمنان ما داشتند به حول و قوه الهی و همّت مسئولان و همچنین پیگیری های صورت گرفته تمام پروازهای شرکت ایران ایر تا الان بدون نقص انجام شده و امسال در بوشهر پروازهای حج روان‌تر و آسان‌تر از سال‌های گذشته انجام شده است .

 

وی یادآور شد: تمام پروازهای حج زودتر از موعد مقرر پرواز کرده‌اند و حجاج همگی از سفر خود رضایت داشتند .

 

مدیر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در بوشهر گفت: اینکه عنوان شده گرانی بلیت پروازها به دلیل پروازهای حج است درست نیست و همانطور که گفتم پروازهای حج را با هواپیماهای پهن پیکر انجام می‌دهیم که این هواپیماها اصلا پروازهای داخلی را انجام نمی دهند

نام:
ایمیل:
* نظر: