کد خبر: ۵۴۲۰۷
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶

لحظه نیوز:

فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری کلاهبردار حرفه ای خبر داد که در طول یک روز یک میلیارد و دویست پنجاه میلیون ریال کلاهبرداری کرد بود.
سردار "خلیل واعظی" گفت : غروب ۱۶خرداد ماه سال جاری دو نفر با مراجعه به کلانتری شهر جم مدعی شدند پس از خرید از یک فروشنده در جمعه بازار و برگشت به منزل مقادیری پول از حساب آنها برداشت شده است.

وی افزود :با افزایش شکات به ۷ نفر و انتقال پرونده به پلیس آگاهی شهرستان تحقیقات تخصصی و میدانی با همکاری پلیس آگاهی استان جهت شناسایی متهمی که پس از کلاهبرداری متواری شده بود در دستور کار قرار گرفت .
به گفته سردار واعظی پس از چند روز پیگیری هویت متهم به نام" صادق" ساکن یکی از شهرهای استان همجوار شناسایی و با اعزام کارآگاهان،وی دستگیر و به جم منتقل شد .

وی اظهار داشت :این متهم به برداشت غیر مجاز یکصدو بیست و پنج میلیون تومان از حساب بانکی شهروندان از طریق کپی برداری اطلاعات حساب بانکی کارت عابربانک اعتراف کرده است .
سردار واعظی خاطرنشان کرد:حساب های بانکی و اموال این متهم شناسایی و اقدام قانونی در رابطه با آن انجام و متهم نیز به مرجع قضایی معرفی شد .
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در هنگام خرید، کارت بانک و رمز خودرا در اختیار فروشنده قرار ندهید یادآور شد :در هنگام خرید های روزمره حتی المقدور از کارت بانکی استفاده کنید که موجودی حساب آن کم و متناسب با خرید روزمره باشد.

برچسب ها: لحظه نیوز ، جمعه بازار ، جم
نام:
ایمیل:
* نظر: