کد خبر: ۵۴۱۳۸
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
لحظه نیوز : رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: باتوجه به در پیش بودن مسابقه های لیگ برتر فوتبال کشور روند رفع کمبودهای ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر به عنوان محل میزبانی شاهین شهرداری سرعت بخشی شود.


رئیس سازمان لیگ خواستار رفع کمبودهای ورزشگاه میزبانی شاهین بوشهر شد


به گزارش لحظه نیوز به نقل از ایرنا ،سعید فتاحی سه شنبه در بازدید از ورزشگاه شهید مهدوی به عنوان ورزشگاه محل میزبانی بازی‌های تیم شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر افزود: کمبودهای ریز و درشتی در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهید مهدوی وجود دارد که با توجه به کمبود زمان باید هر چه زودتر ساماندهی شود.

وی بیان کرد: با توجه به همگرایی خوب موجود در بین مسئولان استان بوشهر انتظار می‌رود تیم شاهین میزبانی شایسته ای از بازی‌های لیگ برتر داشته باشد.

فتاحی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد: امسال در راستای افزایش امنیت ورزشگاه‌ها از ورود افراد اخلالگر در نظم به صورت جدی ممانعت می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت: به دلیل اهمیت فوتبال در این استان حل مسائل و مشکلات حوزه فوتبال در اولویت این اداره کل قرار دارد.

احمد بهروزیان فر افزود: ورزشگاه شهید مهدوی نوساز است و تا به امروز در لیگ برتر استفاده نشده که بدون شک برخی از کمبودهای آن پس از چند بازی نخست نمایان می‌شود.

رئیس هیأت فوتبال استان بوشهر گفت: در این زمینه به مسئولان سازمان لیگ برای بهسازی ورزشگاه از کمبودهای موجود اطمینان داده می‌شود.

محمد نجفی افزود: استان بوشهر در ۲۲ روز ورزشگاه ساحلی احداث کرده با وجود چنین ظرفیتی رفع کمبودها موجود محل برگزاری دیداری‌های شاهین بوشهر برای مدیران استان کار دشواری نخواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: