کد خبر: ۵۴۰۹۹
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱
لطفا پاسخگو باشید
تعطیلی مداوم  و کم شدن پشت سر هم ساعات ادارات به چه قیمتی


لحظه نیوز :

در طول روز با گذر از میان راهروی ادارات ، به شهادت  تک تک مراجعین درب اتاق ادارات  یکی در میان باز می باشد و صدای مراجعین را در می آورد.

 فصل تابستان  و طرح دولت و تعطیلی زود هنگام ادارات هم افزون بر این ماجرا ها ست.

استانداری بوشهر  بعد از ماه رمضان ساعت شش و سی دقیقه ی صبح را برای شروع ساعات اداری ادارات اعلام نموده ، بماند که بعضی افراد به گفته ی شاهدان عینی ساعت هشت یا هشت و نیم وارد اداره می شوند.

 در حال حاضر ساعت تعطیلی ادارات سیزده الی سیزده و سی دقیقه است که با اطلاع رسانی های ضعیف صورت گرفته در هفته های ی اول متاسفانه شهروندان را دچار مشکل نموده بودند.

اما امروزبه تاریخ 5 تیرماه ، قرار است که ادارات ساعت 12 تعطیل باشند ، بماند که از ساعت یازده بعضی از اتاقها تعطیل شدند و بعضی دیگر چون روزهای دیگر تا ساعت ها بعد از ساعت رسمی تعطیلی ، باز بودند ، اما درب اصلی به روی مردم بسته بود .


لطفا به جز فکر کردن به مصرف بهینه ی برق که بسیار هم عالیست ، مسئولان لختی نیز به فکر مرد سالمند یا زنی سالمند بیفتند که پرونده در دست از شهرهای اطراف برای اتمام کار اداری می آیند.

فکر کردن به مصرف بهینه ی برق همان مقدار ارج دارد که فکر کردن به ناتوانی شهروندان و گرم و طاقت فرسا بودن تحمل گرما.....

اما انتهای بحث: وقتی قرار است در  یک اداره تا ساعتها بعد سیستم سرمایشی و روشنایی روشن بماند ، بهتر نیست انگشت مبارک کارمندان نیز گره از مشکلات مردم را با یک مهر یا امضا بگشاید؟؟؟

 باشد که مورد عنایت قرار بگیرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: