کد خبر: ۵۴۰۰۳
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
لحظه نیوز :نماینده مردم عسلویه در مجلس گفت: با همكاري پتروشيمي هاي مستقر در منطقه مسائل مالي تيم پارس جم حل مي شود.
الماسی: شورای راهبردی پتروشيمی‌ها اسپانسر تيم پارس جم می‌شود

به گزارش لحظه نیوز به نقل از خبرگزاری فارس ،سکینه الماسی نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: با همکاری پتروشیمی های مستقر در منطقه مسائل مالی تیم پارس جم حل می شود.

وی افزود: براساس مصوبه ای که در جلسه شورای راهبردی پتروشیمی ها تصویب شد، پتروشیمی ها اسپانسر تیم پارس جم در فصل پیش رو می شوند.

عضو هیأت ریئسه کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: علیرغم تحریم های ناعادلانه ای که از طرف آمریکا علیه پتروشیمی ها وضع شده است، با ارائه راهکارهای مناسب به جمع بندی منسجم برای حل مسائل مالی تیم پارس جم رسیدیم. تیم پارس در فصل آتی با پیراهن های منقش به لوگو شورای پتروشیمی ها در مسابقات حاضر می شود.

این نماینده مجلس افزود: براساس جلسه امروز مقرر شد محدوده تحت پوشش پتروشیمی ها برای ارائه خدمات مسئولیت های اجتماعی چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر باشد و نماینده مردم در مجلس، مدیرعامل منطقه ویژه، معاون استاندار و فرمانداران ٤ شهرستان دیر، کنگان، جم و عسلویه به نمایندگی از استان بوشهر در تصمیم گیری های این شورا حضور پیدا می کنند.

الماسی در رابطه با انتخاب فرماندار عسلویه به عنوان نماینده استان بوشهر در شورای راهبردی پتروشیمی ها توضیح داد: مقرر شد تمام مکاتبات دستگاه های دولتی و اجرایی استان بوشهر به واسطه فرمانداری عسلویه با شورای پتروشیمی ها انجام شود و فرماندار عسلویه مسئول مکاتبات و تعامل با پتروشیمی ها خواهد بود.

برچسب ها: لحظه نیوز ، الماسی
نام:
ایمیل:
* نظر: