کد خبر: ۵۳۹۶۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
لحظه نیوز : رییس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی و فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه یک محموله 2 میلیاردی نوشیدنی های خارجی قاچاق توقیف شد.

به گزارش لحظه نیوز به نقل از ایسنا منطقه بوشهر، سرهنگ جوشن سهرابی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح تشديد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پليس آگاهی و فرماندهی انتظامی شهرستان عسلويه پس از رصد اطلاعاتی مبنی بر بارگيری محموله کالای قاچاق در يکی از انبارهای شهر نخل تقی، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی بیان کرد: ماموران پلیس در محورهای خروجی شهرستان عسلویه با استقرار ایست و بازرسی موقت و کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه کامیون که از قبل شناسایی شده بود را متوقف کردند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در بازرسی اولیه از این کامیون به نظر رسيد که حامل بار هندوانه می باشد ولی با هوشیاری ماموران انتظامی مشخص شد، راننده متخلف انواع نوشيدنی خارجی را با قصد فريب ماموران پلیس در زیر بار هندوانه جاساز کرده است.

سرهنگ سهرابی گفت: از راننده درخواست مدارک شد اما هيچ گونه مدارکی مبنی بر ورود قانونی کالا به کشور ارائه نکرد و گفت کالا را از انباری در نخل تقی بارگيری نموده و قصد انتقال آن به شهر شيراز را داشته است.

رییس پلیس آگاهی استان بوشهر خاطرنشان کرد: این محموله قاچاق شامل 90 بسته 24 تايی شریت فيمتو، 230 کارتن ويتامين سی 24 عددی، 480 کارتن جک وستر بزرگ 12 عددی، و 480 کارتن جک وستر کوچک 24 عددی بود.

وی با بیان اینکه ارزش مالی این محموله طبق نظر کارشناس مربوطه 2 میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: در رابطه با این پرونده یک متهم دستگیر و تلاش برای دستگیری سایر همدستان وی نیز ادامه دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: