کد خبر: ۵۳۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
هواشناسی خبر داد:
لحظه نیوز :مدیر کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش نسبی دما و رطوبت هوا در هفته پیش رو خبر داد.


به گزارش لحظه نیوز به نقل از ایسنا ، اداره هواشناسی استان بوشهر ، فرج الله شکوهی پور با اعلام این خبر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که از امروز و طی هفته پیش رو مقادیر دما و رطوبت هوا در سطح استان همچنان بالاست و در برخی از نقاط نیز به طور نسبی افزایش خواهد یافت. 

شکوهی پور  افزود: همچنین در اغلب ساعات از وقت امروز و روزهای آینده وضعیت جوی و دریایی استان نسبتاً آرام پیش بینی می شود. 

مدیر کل هواشناسی بوشهر عنوان کرد: بر این اساس در پیش بینی 24 ساعته وضعیت جوی و دریایی، آسمان استان صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و وزش ملایم باد و طی صبحگاه در برخی نقاط وقوع پدیده مه و در ارتفاعات استان طی ساعاتی از عصر تا شب، رشد ابر و احتمال وقوع ناپایداری موقت جوی گزارش شده است. 

شکوهی پور بیان کرد: همچنین طی 24 ساعت آینده جهت وزش باد متغیر غالباٌ شمال غربی تا جنوب غربی گاهی شمال شرقی با سرعت 6 تا 26 کیلومتر در ساعت و طی ساعات بعد از ظهر تا شب در برخی نقاط گاهی تا 36 کیلومتر در ساعت ارتفاع موج دریا 30 تا 90 سانتیمتر می باشد. 

وی خاطرنشان کرد: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت 00:40 بامداد، جزر اول دریا ساعت 04:21، مد دوم دریا ساعت 11:10 و جزر دوم ساعت 19:03 خواهد بود.


نام:
ایمیل:
* نظر: