کد خبر: ۵۳۸۴۰
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
لحظه نیوز :رئیس اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان بوشهرگفت: برای ارتقاء امنیت واحدهای صنفی خرده فروشی طلا و جواهر شهرستان بوشهر این واحدهای صنفی به شوکر و اسپری اشک آور مجهز می شوند.

 
طلافروشی‌های بوشهر به شوکر و اسپری اشک آور مجهز می شوند

به گزارش  لحظه نیوز به نقل از سپاس: در پی جلسه مشترک مدیران اتاق اصناف وتعدادی از اتحادیه های صنفی شهرستان بوشهر با مسئولان پلیس سرهنگ برزگر رئیس اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان بوشهراظهار داشت: برای ارتقاء امنیت واحدهای صنفی خرده فروشی طلا و جواهر شهرستان بوشهر این واحدهای صنفی به شوکر و اسپری اشک آور مجهز می شوند.

رئیس اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان بوشهر در ادامه افزود: متصدیان این واحدهای صنفی می بایست کیفیت دوربین های مدار بسته خود را ارتقا دهند تا در صورت نیاز و در مواقع خاص قابلیت شناسایی پلاک خودروهایی که اقدام به سرقت می کنند را داشته باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: در صورت تایید صلاحیت افرادی که به صورت سیار طلا عرضه می کنند این افراد نیز می توانند مجوز حمل شوکر و اسپری را داشته باشند.

سرهنگ برزگر در پایان گفته های خود ابراز داشت: دوربین های مداربسته واحدهای صنفی طلافروشی نمی بایست نقطه کوری را در مغازه داشته باشند و همه نقاط واحد صنفی بایداز طریق آن دوربین قابلیت رصد کردن باشد.

در ادامه این جلسه عباس نامدارزاده معاون دوم اتاق از فرماندهان پلیس شهرستان بوشهر درخواست کرد که جهت افزایش امنیت واحدهای صنفی فروش جواهر و طلا پلیس به صورت سیار در منطقه تحت پوشش این واحدهای صنفی حضور داشته باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر: