کد خبر: ۵۳۸۳۳
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
ویسی: پیشنهاد دارم ولی به تیم‌‌های دیگر فکر نمی‌کنم
لحظه نیوز :عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: چند پیشنهاد دارم ولی دوست دارم در شاهین بمانم، چون این تیم و مردم بوشهر را دوست دارم.

ویسی: مشکل شاهین بوشهر برطرف می‌شود/ پیشنهاد دارم ولی به تیم‌‌های دیگر فکر نمی‌کنم

به گزارش لحظه نیوز به نقل از عبدالله ویسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به مشکل باشگاه شاهین برای تیمداری در لیگ برتر گفت: طبق قانونی که وجود دارد، تیم‌های لیگ برتری نباید زیر نظر نهادهای دولتی اداره شوند، ولی شهرداری یک نهاد دولتی نیست، بلکه نیمه‌دولتی است. ضمن اینکه شهرداری از وزارت کشور بودجه نمی‌گیرد. در این زمینه می‌توان اقداماتی انجام داد تا مشکلات حل شود. مسئولان استانی و شهرداری هم در تلاش هستند تا موانع از سر راه برداشته شود. تا چند روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد و فکر می‌کنم مشکل شاهین حل خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد دارد، خاطرنشان کرد: من چند پیشنهاد دارم. تیم‌هایی که مرا می‌خواهند گفته‌اند که اگر حضورم در شاهین منتفی شد به صورت جدی مذاکره کنیم، ولی در این شرایط به تیم‌های دیگر فکر نمی‌کنم. دوست دارم در شاهین بمانم، چون این تیم و مردم بوشهر را دوست دارم و احساس می‌کنم آنها هم مرا دوست دارند. ما فصل گذشته زحمت کشیدیم و دوست دارم اینجا بمانم تا یک تیم خوب را شکل بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به این پرسش که برنامه‌هایش برای بستن تیم چیست، تصریح کرد: من دو برنامه به باشگاه دادم که یکی برای ماندن در لیگ برتر و دیگری حضور در نیمه بالای جدول است. باید دید باشگاه در نهایت با کدام برنامه موافقت می‌کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: