کد خبر: ۵۳۷۸۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
لحظه نیوز : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: ما به این دولت رای ندادیم که امتیاز بگیریم بلکه ما از اندیشه خود حمایت کردیم همان طور که در سال 76 مردانه آمدیم و آن چیزی را که فکر می کردیم به دست آوردیم.

غرض ورزی معاون استاندار بوشهر با بوی تبلیغات انتخاباتی برای اصلاحات

به گزارش  لحظه نیوز به نقل ازسپاس؛ در پایان سال جاری انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد که همه احزاب سیاسی و فعال استان بوشهر مانند سایر نقاط کشور در حال برگزاری جلسات مختلف برای معرفی گزینه اصلح برای ورود به میدان حساس و پر ماجرای انتخابات هستند.

برخی افراد با توجه به انیکه افکار سیاسی خود را در گذشته مخفی کرده بودند و اعلام می کردند هدف خدمت به مردم است و افکار سیاسی آنها در امورات اداری هیچ گونه دخالتی نخواهد داشت مدتی است از لاک خود بیرون آمده و مدام در جلسات مختلف به صورت مکرر جناح سیاسی خود را پیروز در میدان انتخابات مجلس شورای اسلامی می دانند.

با توجه به اینکه بسیاری از لیدرهای اصلاح طلبان بوشهری و بعضا کشوری دولت روحانی را اصلاح طلب نمی دانند و بسیاری از سلبریتی های حامی روحانی اعلام برائت خود را اعلام کرده اند اما معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر روزهای گذشته در سفری که به تنگستان داشته است در نشست با مسئولین شهرستان اظهار کرده است  دولت روحانی در ادامه دولت اصلاحات است.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: ما به این دولت رای ندادیم که امتیاز بگیریم بلکه ما از اندیشه خود حمایت کردیم همان طور که در سال 76 مردانه آمدیم و آن چیزی را که فکر می کردیم به دست آوردیم.

شگردی که آقای معاون در یکی از شهرستان های استان پیش گرفتند نشان می دهد برنامه ریزی بسیار دقیقی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی دارد و قطعا تلاش می کند تا افرادی وارد بهارستان شوند که حامی و مرید اندیشه فکری و سیاسی وی باشند.

به نظر می رسد با اعلام موضع گیری های سیاسی توسط مسئولین ارشد استانی انتخابات با چالش جدی روبرو خواهد شد که با نزدیک شدن به فضای انتخابات قطعا موضوعات جدیدی در فضای مجازی مطرح خواهد شد./انتهای پیام

نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: